Titulinis / Paslaugos / Protezavimas / Kaunas / Reabilitacijos priemonės
Specialistai
Paslaugos

Reabilitacijos priemonės Kaune

Greitesnis ir efektyvesnis sveikimo procesas

Profesionali reabilitacija paskatina greitesnį sveikimo procesą, padeda atstatyti sutrikusias funkcijas, sugrąžina darbingumą ir judėjimo lengvumą. Esant reikalui, siekiant efektyvesnių reabilitacijos rezultatų, pacientui yra pritaikomos reikiamos ortopedijos priemonės.

 

Vilniaus filialo AB „Ortopedijos technika“ technologas Gediminas Rušinas sukūrė imitacinį protezą, kuris padeda technikams bei kineziterapeutams gerinti pacientų, po galūnių amputacijų, aptarnavimo kokybę.
Šio specialaus protezo dėka specialistai gali patys išmėginti protezą tam, kad suprastų, kuri kūno dalis patiria didesnį spaudimą, kokios ėjimo technikos gali būti patogesnės ar atkreipti dėmesį į kitus, plika akimi nematomus aspektus.

Visos reabilitacijos komandos – reabilitologo, techniko ir kineziterapeuto – pastangos yra orientuotos į pacientą ir jo gebėjimą įvaldyti naująjį protezą. Siekiame, jog protezas būtų kaip įmanoma patogesnis, o eisena – kuo natūralesnė.

Užsisakydami naujienlaiškį gausite aktualią informaciją apie medicinos inovacijas, klinikos gydytojus ir specialius pasiūlymus.