Specialistai
Paslaugos

Protezavimas Kaune

Atkurtas judėjimas ir savarankiškumas

Protezu vadinama dirbtinė kūno dalis (pavyzdžiui, koja ar ranka), pakeičianti prarastą. Protezavimo tikslas – garantuoti Jūsų judėjimą, savarankiškumą bei grįžimą į visavertį gyvenimą.

Integracija į pilnavertį gyvenimą

Protezas atkuria trūkstamą kūno dalį ir atlieka vizualinę bei anatominę funkcijas, o taip pat leidžia žmogui, netekusiam tam tikros kūno dalies, integruotis į pilnavertį gyvenimą.

Funkcionalūs protezai, pagaminti iš kokybiškiausių medžiagų

„Gijos Klinikose“ pacientams individualiai pritaikomi čia pat vietoje AB „Ortopedijos technika“ ortopedų-technologų gaminami protezai. Jie gaminami pagal naujausias technologijas iš šiuolaikiškų medžiagų (laminuota derva, titanas, plienas, termoplastinės medžiagos ir kt.), kurias mums tiekia Didžiosios Britanijos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Šveicarijos ir Vokietijos gamintojai.
Protezas ir sudedamosios jo dalys (ėmiklis, sąnarys, pėda) parenkamos atsižvelgiant į Jūsų amžių, bendrą sveikatos būklę (ir amputacijos rūšį), ūgį, svorį, mobilumo lygį*, gyvenamąją aplinką ir gyvenimo būdą (kasdieniai užsiėmimai ir darbinė veikla).

Išsamią informaciją apie kompensavimo tvarką bei kompensuojamų gaminių katalogus rasite čia: https://www.ortopedija.lt/kompensuojami-gaminiai/

Kojų protezai Sveikatos apsaugos ministerijos nustatyta tvarka* apdraustiesiems kompensuojami bazinėmis kainomis kas 3-5 metus, priklausomai nuo mobilumo lygio.
Šiuo metu galiojančioje tvarkoje nenumatyti atvejai sprendžiami individualiai, pacientui bendradarbiaujant su įmonės (kurioje atliekamas protezavimas ir taikoma reabilitacija) ir Valstybinės ligonių kasos atstovais.

*Pastaba: informacija paruošta remiantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro įsakymo 2012 m. liepos 5 d. Nr. V-698 galiojančia suvestine redakcija.

daugiau mažiau

Protezavimo paslaugos

Užsisakydami naujienlaiškį gausite aktualią informaciją apie medicinos inovacijas, klinikos gydytojus ir specialius pasiūlymus.