Titulinis / Paslaugos / Reumatologija / Kaunas / Simptomai ir gydymas
Specialistai
Paslaugos

„Gijos Klinikų“ reumatologė doc. Eleonora Norkuvienė konsultuoja bei gydo pacientus, sergančius kaulų, sąnarių, raumenų, minkštųjų audinių bei sisteminėmis jungiamojo audinio ligomis (pvz.: reumatoidinis artritas, sisteminė raudonoji vilkligė, osteoporozė, podagra, reumatinė polimialgija, vaskulitai ir t. t.).

Vaikų reumatologė Arūnė Ramanauskienė tiria ir gydo vaikus, sergančius įvairiomis reumatinėmis ligomis, konsultuoja esant sąnarių uždegimams, sisteminėms jungiamojo audinio ligoms. Padeda kovoti su fizinio aktyvumo stoka, vaikų nutukimu.

Jaučiant žemiau išvardintus simptomus, vertėtų kreiptis į reumatologą:

  • sumažėjusi jėga rankose ar/ir kojose;
  • juntamas sąnarių ir raumenų skausmas, sustingimas, patinimas;
  • pastebimas odos bėrimas kartu su kitais minėtais simptomais;
  • juntamas nugaros skausmas, sąstingis, judesių ribotumas;
  • atsiradęs akių/burnos/gleivinių sausumas;
  • buvę akių uždegimai.

Gydytojos atlieka sąnarių echoskopiją bei sąnarių ir minkštųjų audinių punkcijas. Sąnarių ir minkštųjų audinių punkcijų metu yra aspiruojamas (ištraukiamas) sąnarinis ar tepalinio maišelio skystis ir, esant reikalui, suleidžiamas priešuždegiminis vaistas.

Gydytojos – reumatologės paskiria gydymą, stabdantį reumatinės ligos vystymąsį ir palengvinantį šios ligos simptomų sukeliamą skausmą ir diskomfortą.

Užsisakydami naujienlaiškį gausite aktualią informaciją apie medicinos inovacijas, klinikos gydytojus ir specialius pasiūlymus.