Titulinis / Paslaugos / Plastinė ir rekonstrukcinė chirurgija / Kaunas / Lūpų korekcija hialurono rūgštimi
Specialistai
Paslaugos

Lūpų korekcija hialurono rūgštimi

Lūpų putlinimas hialurono rūgšties užpildais – vis labiau populiarėjanti grožio procedūra! Šios injekcijos dėka lūpos įgauna pilnesnę, putlesnę išvaizdą, pakeliami lūpų kampučiai, ištaisomi kontūro nelygumai.

Su amžiumi sumažėjusi lūpų apimtis, nukritę kampučiai, dėl traumų pakitusi forma ar įgimti lūpų defektai, tokie kaip netolygus putlumas ar netaisyklinga kraštų linija, gali būti lengvai pataisomi hialurono rūgšties injekcijomis.

Hialurono rūgštis plačiai naudojama estetinėje medicinoje dėl savo gebėjimo savyje išlaikyti iki 1000 kartų daugiau vandens, nei sveria viena hialurono molekulė. Hialurono rūgštimi koreguojama lūpų forma, užpildomos smulkios raukšlelės, suteikiama joms putlumo, paryškinamas dailus lūpų kontūras.

Po lūpų putlinimo procedūros pastebimas lūpų patinimas, kuris gali išsilaikyti iki 5 dienų.

Procedūros privalumai:

  • trunka iki 30 min.;
  • neskausminga, prieš procedūrą lūpų sritis nuskausminama;
  • nekenksminga paciento sveikatai, kadangi hialurono rūgštis yra natūraliai randama žmogaus organizme;
  • efektas matomas iš karto ir išsilaiko nuo 6 iki 12 mėnesių (kartais ir ilgiau – priklauso nuo injekuoto preparato kiekio, individualių odos savybių ir kt.).

 

„Gijos Klinikose“ lūpų putlinimas atliekamas, naudojant patikimų, aukščiausius kokybės standartus atitinkančių gamintojų hialurono rūgšties užpildus: prancūzų gamintojas FILLMED (buvusi FILORGA), šveicarų gamintojas TEOXANE ir NEAUVIA. 

Lūpų putlinimą atlieka tik kvalifikuoti specialistai. Grožio injekcijas gali atlikti tik plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas arba dermatologas.

Kainos

Užsisakydami naujienlaiškį gausite aktualią informaciją apie medicinos inovacijas, klinikos gydytojus ir specialius pasiūlymus.