Titulinis / Paslaugos / Plastinė ir rekonstrukcinė chirurgija / Kaunas / Hialurono rūgšties injekcijos intymiai zonai
Specialistai
Paslaugos

Neauvia Intense Rose – hialurono rūgšties injekcijos intymios zonos problemų sprendimui ir komforto sugrąžinimui

Su amžiumi, lytinėms lūpoms ir makšties sienelei pamažu prarandant elastingumą ir apimtį, jos tampa plonesnės, sausesnės bei nukarusios. Vis dėlto amžius – ne vienintelė nepageidaujamų pokyčių priežastis. Intymios zonos problemas taip pat lemia trauminiai gimdymai ir po menopauzės sumažėję estrogenų kiekiai. Lytinių lūpų išvaizdos pokyčiai gali turėti neigiamos įtakos moterų savivertei ir pasitikėjimo jausmui. Nuolat dėl išsausėjimo jaučiamas dirglumas ir diskomfortas gali paveikti moterų mėgavimąsi bet kokia fizine veikla, o dėl senėjimo proceso suprastėjęs intymios srities aprūpinimas krauju gali dar labiau sumažinti seksualinius moterų pojūčius ir lemti lytinę disfunkciją bei nepasitenkinimą lytiniu gyvenimu.

Nors visa tai skamba gana niūriai, gera žinia yra ta, kad intymios zonos išvaizdą bei funkcijas galima pagerinti hialurono rūgšties užpildo injekcijomis. Hialurono rūgštis yra natūralus biopolimeras, didinantis audinių hidrataciją, elastingumą bei putlumą. Būdamos visiškai saugios ir nekeliančios jokių komplikacijų, hialurono rūgšties injekcijos garantuoja pastebimą gydomų vietų atjaunėjimą.

„Gijos Klinikose“ naudojamas Neauvia Intense Rose – naujausios kartos, didžiausios koncentracijos organinės kilmės hialurono rūgšties užpildas. Kaip ir visi Neauvia užpildai, Intense Rose yra pagamintas, naudojant švariausią hialurono rūgštį, stabilizuotą su PEG (polietilenglikolio) polimeru. Produkto sudėtyje esanti pati gryniausia hialurono rūgšties forma, gaunama iš Bacillus subtilis bakterijų, garantuoja aukščiausią saugumo laipsnį, o dėl saugaus PEG stabilizatoriaus, užkertančio kelią nepageidaujamoms reakcijoms, užpildas tampa tvirtas ir elastingas.

Intense Rose privalumai:

  • didžiausia hialurono rūgšties koncentracija ir optimali hidrogelio struktūra, leidžianti išgauti maksimalaus tūrio efektą;
  • aukščiausios kokybės medžiagos ir saugus naudojimas, pagrįstas klinikiniais tyrimais;
  • lėtas biologinis skaidymasis ir ilgalaikiai rezultatai;
  • unikalus produktas, skirtas intymios zonos sveikatai ir grožiui.

Dėl gebėjimo atstatyti prarastą odos elastingumą ir drėgmę, panaikinti skausmo ir niežėjimo simptomus, pagerinti kosmetinę intymios zonos išvaizdą, padidinti jautrumą bei sustiprinti seksualinį moterų pasitenkinimą, hialurono rūgšties užpildo injekcijos yra rekomenduojamos:

  1. Gimdžiusioms moterims, po gimdymo susiduriančioms su intymios zonos pokyčiais, kurių dažniausi yra: makšties išsausėjimas, vulvos spalvos ir formų pokyčiai, dėl plyšimų gimdymo metu atsiradęs makšties ir tarpvietės skausmas bei sumažėjęs makšties sienelių stimuliavimas lytinių santykių metu.
  2. Menopauzę patiriančioms moterims. Pomenopauziniu laikotarpiu, sparčiai mažėjant kolageno ir estrogeno gamybai, vulvos audiniai ir makšties gleivinė tampa plonesni, sausesni ir praranda elastingumą. Todėl vyresnio amžiaus moterys susiduria su nemaloniais simptomais, tokiais kaip makšties ir intymios zonos sausumas, dirgimas, niežėjimas, nedideli odos pažeidimai, dažnesnės makšties infekcijos bei skausmingi lytiniai santykiai.
  3. Norinčioms geresnių lytinių santykių moterims, ypač susiduriančioms su seksualinių pojūčių trūkumu, lytinių lūpų apimties praradimu, makšties laisvumo pojūčiu bei nesugebėjimu patirti orgazmą.

Hialurono rūgšties injekcijos yra naudojamos:

  • lytinių lūpų korekcijai (audinių užpildymui ir atnaujinimui);
  • G-taško augmentacijai (seksualinio gyvenimo kokybės ir abiejų partnerių jautrumo pagerinimui);
  • intymios zonos atjauninimui (senėjimo simptomų, diskomforto panaikinimui, odos elastingumo ir stangrumo atstatymui).

Hialurono rūgšties užpildo injekcijas atlieka kompetentinga plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja dr. Loreta Pilipaitytė. Neskausmingų procedūrų, trunkančių iki 30 min., metu užtikrinama komfortabili aplinka ir malonus bendravimas, atsakant į visus pacientėms rūpimus klausimus. Po procedūrų galima iš karto grįžti į įprastą gyvenimo ritmą.

 

Susijęs straipsnis: Intymios zonos komfortas vos per 30 minučių

Užsisakydami naujienlaiškį gausite aktualią informaciją apie medicinos inovacijas, klinikos gydytojus ir specialius pasiūlymus.