Titulinis / Paslaugos / Ortopedija-traumatologija / Kaunas / Peties operacija su balioniniu OrthoSpace implantu
Specialistai
Paslaugos

Peties operacija su balioniniu OrthoSpace implantu

Registruokitės konsultacijai su operuojančiu gydytoju

Viena dažniausių peties sąnario ligų – rotatorių (sukamųjų) sausgyslių plyšimai. Šios traumos gali užklupti kiekvieną: vyresnio amžiaus pacientai dažniausiai patiria sausgyslių pažeidimus dėl su amžiumi susijusių degeneracinių procesų, o jaunesni nei 40 metų žmonės – dėl sporto traumų ar sunkaus fizinio krūvio.

Rotatorių sausgyslių plyšimai nuo įprastų traumų skiriasi tuo, jog skausmas juntamas ne tik judesio metu, tačiau tampa nuolatiniu palydovu – netgi visiškoje ramybėje ar besiilsint naktį.
Inovatyvi balioninio OrthoSpace implanto operacija padeda nugalėti šį skausmą. Tai yra minimaliai invazinė, nesudėtinga operacija, po kurios pacientas jau kitą dieną gali keliauti namo. Skausmo palengvėjimas juntamas beveik iš karto, o reabilitacinis laikotarpis kur kas trumpesnis, nei po kitų chirurginių alternatyvų.

Šios procedūros metu viršutinėje peties dalyje į nuplyšusios sausgyslės vietą yra įterpiamas OrthoSpace biologinis implantas. Šis implantas sukuria fizinį-mechaninį barjerą tarp petinės mentės ataugos ir žastikaulio galvos, taip imituodamas pažeistos sausgyslės funkciją. Tokiu būdu yra išvengiama trinties tarp kaulų, užtikrinami sklandūs ir tolygūs peties judesiai, nebelieka skausmo, pacientas gali nevaržomai kilnoti rankas. Per ateinančius 12-18 mėnesių po operacijos organizmas suformuoja fiziologiškai ir mechaniškai atsparų audinį, kuris perima OrthoSpace baliono funkcijas – pakeičia trūkusias sausgysles. Pats implantas per šį laikotarpį natūraliai ištirpsta, todėl organizme nelieka svetimkūnių.

Operuojantys specialistai

Užsisakydami naujienlaiškį gausite aktualią informaciją apie medicinos inovacijas, klinikos gydytojus ir specialius pasiūlymus.