Titulinis / Atsiliepimai

Atsiliepimai

Jūsų nuomonė mums svarbi

Ruošiausi operacijai,o jų reikejo dviejų,todėl atidžiai rinkausi kur tai daryti. Draugai,kuriems jau teko operuotis,visi be išimties siūlė jūsų kliniką ir ypač daktarą G.Pocių. Tad pasirinkimas buvo aiškus. Šiandien man sėkmngai atlikta jau antra operacija. Todėl jau galiu pasidžiaugti teisingu savo pasirinkimu ir padėkoti žmonėms,supusiems mane visą šį laiką.Visų pirma,mane operavusiam daktarui G.Pociui,tai tikrai išskirtinis chirurgas,nors bendravimai būna pakankamai trumpučiai,bet ir to pakanka,kad pajaustum su kokia meile ir atsidavimu pacientui dirba šis žmogus. Noriu padėkoti visam personalui,sunku pažymėti ką nors asmeniškai,nes supo labai daug žmonių. Ir nė vienam negalėčiau paskyti kritiško žodžio. Mane supo kompetetingas,savo darbą išmanantis kolektyvas.Slaugytojų šypsenos,malonus bendravimas,atidumas ir atjauta lydėjo kiekviename žingsyje. Todėl dar kartą ir iš visos širdies tariu JUMS visiems nuoširdų AČIŲ. Ir,kas be ko,rekomenduosiu visiems"GIJOS" klinikas. Su pagarba F.Brūzgienè
Prienai
Dėkoju fizioterapijos darbuotojai, Zitai Stoilik už nuoširdų darbą. Ji visada pasitikdavo su šypsena, geru žodžiu, padrąsindavo ir praskaidrindavo paciento nuotaiką. Ačiū jai už suteiktą sveikatos dozę ir gerą nuotaiką, kuri buvo dalis to kad kuo greičiau pasveikčiau.
Birutė
Tiesiog noriu pasakyti dideli Ačiū Gijos klinikai.Padėkoti personalui už nuostabų rupesti po operacijos Ačiū.
Almija
Esu labai patenkinta masažuotojo Tomo Kadžionio atliekamu masažu. Puikus specialistas, rimtai žiūri į savo darbą. Rekomenduočiau ir kitiems pacientams.
Birutė
Esu sužavėta kineziterapeuto Dominyko Riaubos darbu. Man atrodo, kad jo rankos gali daryti stebuklus. Puikiai išmano savo darbą ir tiesipog jaučia ko kokiam pacientu reikia. Turi gerą gydymo jausmą, tai Dievo dovana. Ačiū, kineziterapeutui ir jam suteikusį šį išsilavinimą mokytojams.
Birutė
Didelė padėka gyd. Pociui už atliktą kojos operaciją. Malonų bendravimą, profesionalų konsultavimą. Ačiū visam Gijos klinikos personalui . Tikrai rekomenduoju čia gydytis. Likite visi sveiki. Su pagarba Laura. 2020 06 18
Kaunas
Didelis aciu visam personalui uz suteikta puiku gydyma, malonu aptarnavima. Puiki klinika, profesionalus darbuotojai kurie puikiai ismano savo darba, visiems rekomenduoju sia klinika, jeigu norit nenusivilti rezultatu!
Kaunas
Kiekvienas iš mūsų, sulaukęs brandaus amžiaus, deja, kai kas ir anksčiau, susiduria su įvairiomis sveikatos problemomis. Ne išimtis esu ir aš. Teko kreiptis į „Gijos Klinikų“ gydytojus. Už suteiktą pagalbą nuoširdžiai dėkoju neurologui A.S. Butkui, reabilitologei G.Marozienei, masažuotojai M.Vansavičienei, kineziterapeutui R.Maglionok, fizioterapijos specialistėms. Ačiū sakau jiems ne tik už suteiktas medicinines paslaugas, bet ir už malonų, šiltą bendravimą su pacientu. Dėkoju ir mandagioms registratūros darbuotojoms, puikiai atliekančioms savo darbą. Beje, maloniai nuteikė ne tik bendravimas su klinikų darbuotojais, bet ir pati „Gijos Klinikų“ aplinka. Linkiu visam „Gijos Klinikų“ kolektyvui sveikatos ir sėkmės ateinančiais 2019-aisiais metais!
S.Stankevičienė
Atėjus į registratūrą norėjau užsiregistruoti, tada išsispaudžiau talonėlį registracija pas gydytoją, buvau nutebinta kokios dirba pas jus registratorės, malonios, besišypsančios, džiaugiuosi, kad jūsų registratūroje dirba kompetentingos darbuotojos, kurios išmano savo darbą, sulaukus savo eilės ir priėjus prie langelio buvau maloniai priimta, taip pat buvo suteikta reikiama informacija. Nuoširdus Ačiū registratorėms.
Kaunas
Kai dėl neaiškių priežasčių staiga juosmeninėje dalyje atsiranda toks skausmas, kurio negalėčiau linkėti niekam, atsakymų imi ieškoti visur, tačiau joks specialistas negali tau padėti – kasdien vis blogiau ir blogiau... Laimė, „Kauno RK „Granitas“ turi nuostabų rėmėją AB „Ortopedijos technika“ ir neapleido manęs, kai buvo sunku! Ačiū Vyteniui Trumpickui - už patarimus kaip gydytis sportininkui. Ačiū Gintarei Skrupskienei - už sudarytą gydymo planą ir motyvaciją, kad viskas bus gerai. Ačiū visai „Ortopedijos Technika“ komandai, visiems savo srities specialistams. Didžiausias Ačiū kineziterapeutui Ruslan Maglionok ir masažistui Tadui Bagdonui​. Šių dviejų puikių savo srities specialistų dėka, šiai dienai galiu jaustis gerai. Ačiū už Jūsų darbą, visas mintis ir viską ką padarėm ir dar padarysim kartu.
Lukas
Noriu padėkoti Ortopedui - technikui Evaldui Leonavičiui už šiltą bendravimą ir puikiai atliktą darbą.
Greta
Apie "Ortopedijos technika " ir joje dirbancius specialistus galiu atsiliepti tik puikiai . Ypac esam dekingi kineziterapeutui - Vainiui Petrauskui . Musu naujagimiai buvo nustatytas stiprus hipotoniskumas , kuriam gydyti reikalinga reabilitacija . Vainiaus Petrausko deka mazyles tonusas atsistate idealiai . Nei vieno uzsiemimo metu dukryte neverke . Maloniai bendraujantis , savo srities profesionalas . Esam labai patenkinti esamais dukrytes rezultatais.
Kaunas
Norėčiau nuoširdžiai padėkoti pėdų priežiūros specialistei Danguolei Kazlauskienei. Matosi, kad žmogus dirba ir tuo džiaugiasi – žiūri ir matai, kad ji atradus savo pašaukimą ir darbas jai malonumas. Aš retai sutinku tokių žmonių, kurie taip rūpintųsi kiekvienu savo pacientu – tarsi savo šeimos nariais. Labai maloni, profesionali, atidi, tiesiog nuostabi specialistė.
Algimantas 54m.
Pas gydytoją Gintautienę vedu abu savo vaikus – vienam 9 m., kitam 1,7 metų. Labai patinka malonus gydytojos bendravimas, atidi paciento apžiūra, gebėjimas pakalbinti vaiką, net kai jam nėra nuotaikos. Profesionalumas – tai kas be ko, tik mes, ačiū Dievui, neturime jokių didelių problemų. Bet tai, ką reikia koreguoti – gydytoja paaiškina paprastai ir konkrečiai.
Mama Edita
Endokrinologas Vytautas Dargis - Be galo geras, profesionalus ir atidus gydytojas. Pas jį lankosi du mūsų šeimos diabetikai: mano Tėtis ir uošvienė. Abu juo sužavėti. Pamenu, kai tik Tėčiui diagnozavo diabetą – buvo labai baisu – atėjom pas gyd. Dargį su didelėm baimės kupinom akim ir išėjom nuraminti, su sustyguota tolimesnių veiksmų eiga. Jis žiūri ne tik į diabetą, bet plačiai į visą žmogaus sveikatą, į vartojamų vaistų suderinamumą, rekomenduoja, kuo dar pacientas gali sau padėti. Kadangi dažnai apžiūroje būnu kartu, kad pacientas ko nors nepamirštų – man jis gydytojas iš didžiosios raidės.
Marija, Kaunas