Titulinis / Atsiliepimai

Atsiliepimai

Jūsų nuomonė mums svarbi

Nuostabus gydytojas, profesorius, garbė man pažinoti tokį žmogų. Dėkoju jums, kad padejot man.
S., Marijampolė
Didžiausias AČIŪ GYDYTOJUI LIUDUI BAZARUI už atliktą operaciją, sveikatos ir stiprybės. Didžiausios rekomendacijos.
K., Klaipėda
Nuoširdus ačiū daktarui G. Pociui už profesionalumą, nuoširdumą, rūpestį pooperaciniu laikotarpiu. Dėkoju visam med. personalui. Ypatingai dėkinga slaugytojai. L. Marčiulionienei. Ačiū visiems!
V., Kaunas
Labai patiko gyd. traumatologo Liudo Bazaro konsultacija, jo išsamus paaiškinimai padėjo apsispręsti ir priimti tinkamą sprendimą. Iškart pajutome begalinį geranoriškumą ir kompetenciją. Ačiū gydytojau!
Al, Vilnius
Nuoširdžiausia padėka Gijos personalui, Dr. Juozui Belickui, slaugytojai Tomai. Mamai 04.29 buvo atlikta kelio operacija tiek prieš operaciją tiek po jos priežiūra ir rūpestis buvo tobuli. Mama ypatingai džiaugiasi pasirinkusi šią kliniką ir gydytoją. Ačiū Jums už Jūsų darbą.
J., Kaunas
Noriu padėkoti gyd. G. Pociui už gražias pėdutes. Taip pat noriu padėkoti visam personalui ir sesutėms už rūpestį ir malonų bendravimą. Rekomenduoju 100%❤️
M., Kaunas
Dėkoju gydytojui G. Pociui už profesionalumą surandant metus besitęsusio skausmo pėdoje priežastį ir už atliktą operaciją bei rūpestingą priežiūrą po jos. Ieškoti pagalbos Gijos klinikoje ir joje operuotis buvo puikus sprendimas!
I., Kaunas
Labai norime padėkoti nuostabiam gydytojui ortopedui-technologui A. Didžiariekiui už profesionalumą, rūpestingumą ir atsidavimą darbui. Visada malonu atvažiuoti, lengva bendrauti, o darbo rezultatai labai džiuginantys - kaskart puikiai pritaikyti ir pagaminti kojų protezai dukrytei Sofijai. Gydytojas, vertas didžiausios pagarbos ir padėkos!
A., Palanga
Noriu labai padėkoti visam personalui, už rūpestį, priežiūra, kantrybę, pagalbą. Palatose švaru ir gaivu. Personalas kvepia švara, be galo malonus kiekvienas sutiktas darbuotojas, šypsenos veiduose. Maistas labai skanus ir šviežias. Esu labai patenkinta jog pasirinkau būtent šia kliniką. Didelis ačiū Dariui Bagdanavičiui, jūsų rankos daro stebūklus !
U., Kaunas
Labai dėkingas daktarei Emilijai Sakavičiūtei už profesionalumą, gerą atmosferą ir bendravimą. Labai greitai ir profesionaliai atliko tyrimus, taikliai nustatė diagnozę ir paskyrė tinkamą gydimą. Jaučiausi ir dabar jaučiu, kad pataikiau pas tinkamą savo srities specialistą.
A., Kaunas
Didelis ačiū gerb. Habil.dr. Aleksandrui Antuševui už profesionaliai ir aiškiai suteiktą konsultaciją ir malonų bendravimą. Linkiu Jums sveikatos ir viso geriauso! A.R.,Kaunas
A., Kaunas
Esu labai dėkinga visai Gijos klinikų ambulatorinės reabilitacijos komandai, ypač VILIUI BAIKŠČIUI už pagalbą prisijaukinant mankštas ir VIKTORIJAI ROCKINAI už nuostabias rankas! Kitai reabilitacijai rinksiuosi tik šią įstaigą ir rekomenduosiu kitiems! Sėkmės darbe!
V., Kaunas
Esu dėkingas Gyd. Pauliui Šližinskui už profesionalumą ir puikiai atlikta pėdos operaciją, tikras savo srities profesionalas
G., Airija
Ačiū Gijos klinikos specialistams, Gyd.R.Gudui už rūpestingumą ir atliktą operaciją sulaukėme labai reikalingos pagalbos, sugrąžino anūkui Armandui judėjimo ir gyvenimo džiaugsmą.
R. G., Panevežys
Nuoširdžiai noriu padėkoti Doc.Linui Veličkai už atliktą kojos venų operaciją lazeriu. Tiesiog noriu pasakyti ir didelį Ačiū Gijos klinikai. Ir padėkoti personalui už nuostabų rūpestį prieš ir po operacijos. Rekomenduoju 100%❤️šią kliniką ir super nuostabų Gydytoją!!!
D., Kopenhaga
Esu labai dėkingas stacionarinės reabilitacijos skyriaus kolektyvui už gydymą po kelio sąnario endoprotezavimo, gyd. R. Kievišienei, kinezistei Gražinai, masažuotojai Letai, rūpestingoms ir malonioms slaugytojoms, ačiū už puikias buitines sąlygas ir skanų maistą. Linkiu kolektyvui tolesnės sėkmės!
S., Kaunas
Dėkingas gyd. Justinui Mačiulaičiui už kokybišką apžiūrėjimą, stropų priėmimą, sėkmės linkiu gyvenime...
A., vilkija
Esu dėkinga gyd. E. Rumbinaitei už išsamų tyrimą ir nuoširdžius patarimus tolimesnėje ligos eigoje ❤️
I., Kaunas
Dėkoju gyd. Egidijui Marcinkevičiui, pas tokį gydytoją galėčiau kasdien lankytis. Ačiū jums labai.
N., Birštonas
Labai geras specialistas. Rekomenduoju. Kai reabilituojuosi Gijos Klinikose visada renkuosi V. Petrausko mankštas.
R., Kaunas
Šiandien buvo pirmasis vizitas į kliniką po traumos. Registratūroje darbuotojos aptarnavo maloniai ir greitai. Atsakė į visus klausimus mandagiai ir išsamiai. Apsilankymas pas gydytoją Gintarę Skrupskienę nuteikė optimistiškai ir su puikiomis gydymo perspektyvomis. Paskirtas gausus ir įvairus gydymo paketas. Labai jums ačiū,kad esate!!!
S., Ginėnų k.
Nuoširdus, dėmesingas ir labai geras specialistas Gintautas Pocius. Tai šeimos bruožas.
D.
Ačiū klinikos specialistams, kurie prisidėjo prie mamos gydymo dėl menisko plyšimo, kai kitos gydymo įstaigos atsisakė padėti. Šioje klinikoje sulaukėme visokeriopos pagalbos. Ne tik aukšto lygio priežiūra operacijos metu, bet ir po operacinio gydymo (reabilitacijos) metu sugrąžino mamai judėjimo ir gyvenimo džiaugsmą.
S., Ginėnų k.
Norisi padėkoti gyd. G. Kušleikai už profesionalumą ir žinias. Ačiū gydytojui ir pati nuoširdžiausia rekomendacija. ☺️
O., Kaunas
Nuoširdžiausias ačiū gydytojui Vitkevičiui. Pakonsultavo, paaiškino detaliai problemą ir padėjo ją išspręsti. Profesionalus, mandagus bendravimas. Konkrečiai atsakė į klausimus. Ačiū
I., Kaunas
Didelis aciu gyd G.Pociui uz rupestinguma ir atlikta operacija. Taip pat dekoju Vyr.kineziterapeutui P. Mikucioniui uz kantruma su manimi.Dėkoju jums už profesionalų darbą, rūpestį ir nuoširdumą.Jus esat nuostabus Gydytojai.
E., Londonas
Puiki gydytoja! Aušra Lukošiūtė - Urbonienė. Tiek bendravimu, su vaiku, su tėvais, išsamiai atsako į kiekvieną klausimą, tiek prieš operaciją tiek po jos priežiūra superinė! Noriu labai padėkoti už viską ką padarėte dėl mano vaikučio, didelis AČIŪ! ❤
O., Prienai
Visada norisi sugrįžti ten, kur tave pasitinka su šypsena ir šiluma bei nuramina dėmesys, atjauta ir, žinoma, užtikrintas profesionalumas! Todėl nuoširdžiai dėkoju mano sutiktiems medikams - už visai neseniai išgyventą šį jausmą, operuojant kojos venas Jūsų įstaigoje „Gijos Klinikos”. Nuo pirmo žingsnio čia buvau apgaubta bendros praktikos slaugytojos LAIMUTĖS MARČIULIONIENĖS šiluma, šypsena ir jos detaliu priešoperacinės situacijos informavimu. Vėliau buvau atduota į rūpestingų ir dėmesingų operacinės medikių - VILMOS ŠIMKIENĖS ir DAIVOS ALIONIENĖS priežiūrą. O esamą ligos problemą - kojos venų operaciją - profesionaliai atliko ir detaliai visą pooperacinę būklę paaiškino med. dr. LINAS VELIČKA. Gera išvykti iš tokios įstaigos, kur be streso, bet su dideliu dėmesiu ir profesionaliai išsprendžiama ilgą laiką varginusi sveikatos problema. AČIŪ Jums. Rekomenduoju - „Gijos Klinikos”.
R., Kaunas
Nuostabi, nuoširdi, empatiška gydytoja reabilitologė Gintare Skrupskienė. Teko lankytis, šeimos gydytojo siuntimu, konsultacijai. Maloniai bendraujanti, labai profesionali, įsigilinanti į paciento ligą ir nusiskundimus ir suteikianti vilties ateičiai ir sveikimo galimybėms. Sėkmė patekti konsultacijai pas gyd G, Skrupskiene.. Ačiū
R., Kaunas
Esu dekinga Vainiui Petrauskui už sugražinta sveikata po keliu proceduru buvo atstatytas i taisyklinga padeti kaklo slankstelis ir dingo kaklo skausmai …
A.Š., Kaunas
Ačiū fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai GINTAREI SKRUPSKIENEI už konsultavimą, būklės įvertinimą, individualios reabilitacijos programos sudarymą, stebint jos eigą bei efektyvumą. Didelis AČIŪ kineziterapeutei MARIJAI TENYTEI ir masažistui TADUI BAGDONUI. Šių dviejų specialistų dėka galiu vaikščioti nešlubuodama ir be skausmo. Jie yra tikri savo srities profesionalai, galintys patarti, paaiškinti skausmo priežastį. Dėkoju jiems už profesionalų darbą, rūpestį ir nuoširdumą.
E., Kaunas
DANGUOLĖ PODVAISKIENĖ- puikus ŽMOGUS , nuoširdi, švelni, rūpestinga, atsidavusi visa širdimi paciantams. Didžiausia padėka šiai šiluma, kantrybe, gera nuotaika spindinčiai , pėdos priežiūros specialistei.
V., Kaunas
Noriu nuoširdžiai padėkoti gyd. L.Veličkai už nuoširdų bendravimą, paciento išklausymą, diagnozės nustatymą. Tokių savo srities specialistų pas mus dar kol kas reta.
D., Garliava
Po klubo sanario keitimo buvau pas jus stacionarioje reabilitacijoje. Labai likau patenkinta, sustiprejau. Labiausia patiko mankstos baseine. Aciu visam personalui.
I., Kaunas
Aciu Gintarui Pikunui uz atlikta pilvo isvarzos operacija. Rekomenduoju 100% Malonus, pozityvus, konkretus, nedaugzodziaujantis, kas man asmeniskai labai tiko. Esu patenkintas jo darbu
E.C., Gärsnäs Sweden
Nuoširdus AČIŪ, šiems jauniems ir be galo talentingiems „Gijos klinikos“ grožio plastikos chirurgams už profesionalumą ir nuoširdų dėmesį savo pacientams. Esame abu su vyru dėkingi Jums už atliktas operacijas ir malonų dėmesį visam medikų kolektyvui.
L.K., Kaunas
Labai noriu padėkoti gyd. Mantui Sakalauskui už puikiai atliktą krūtinės didinimo operaciją. Operacijos eigą suplanavome nuotoliu, tačiau tai nesukliudė rezultatams pasiekti. Gydytojas labai malonus, konkretus, nedaugžodžiaujantis, kas man asmeniškai labai tiko. Ačiū! Esu be galo patenkinta rezultatu.
A., Vilnius
Daug metų turiu problemų su stuburu, matomai daugumos kirpėjų problema, daug kartų praėjau reabilitaciją skirtingose įstaiguose,bet....Šį kartą papuoliau i Gijos klinikas ir labai likau patenkinta, ir aplinka, o ypač dirbančiu personalu. Masažas Eglė Mačiulyte, Loreta Pužauskiene, fizioterapija Zita Stoilik, kinezeterapeutu Ruslan Maglionok. (Ačiū Jums už Jūsų darbą),tikrai dar sugrįšiu. Oksana Poškaitiene.
O., Kaunas
Didelis ačiū Liudui Bazarui už atliktą menties operaciją. Profesionalus daktaras. Tikiuosi greit galesiu sportuot be skausmų :) Sėkmės
M.S., Tauragė
Didelis AČIŪ plast. chirg. gyd. Giedriui Stankevičiui už puikiai atlikta viršutinių vokų plastinę operaciją .Ačiū už dėmesį,nuoširdumą, supratingumą, gebėjimą aiškiai suteikti informaciją. Didelis Ačiū Gijos klinikos personalui , visi estate nuostabūs . Sėkmės ir sveikatos Jums !Rekomenduoju šią kliniką. 20230616
R.
Jus esate - nuostabus, visi iki vieno!...Ideali komanda!begalo malonus ir siltai bendraujantys zmones! Aciu uz Jusu profesionaluma,nuosirduma ir jaukuma! Esu begalo patenkinta ir tikrai rekomenduoju 100% ❤️ 
S., Jonava
Gijos klinika STACIONARINĖ REABILITACIJA KAUNE Įstaiga, kurioje teko praleisti laiką Čia daugelis medikų apdovanoti mandagiu, šiltu ir nuoširdžiu bendravimu, kuris yra papildomas šypsena kiekvienam pacientui. Todėl išskirtinį ačiū tariu gydytojams Rasai Poškuvienei Editai Augūnieniai ir Protezutojui Artūrui Didžiariekiui ir visiems medicinos darbuotojams. Ačiū Kinezitarapeutei Genutei visam skyriaus personalui. Dirbate kaip ypač suderintas mechanizmas. Pas jus ne tik jauki atmosfera, operatyvus procedūrų atlikimas, bet ir daug suprantančių ir užjaučiančių širdžių. Tegul lydi jus asmeninė sėkmė, meilė, sveikata ir Dievo palaima. Saulius Kazakauskas
S., Raseiniu raj
Norėčiau padėkoti Prof.Gyd. Sauliui Paškauskui, labai dėmesingas, išklauso ir viską detaliai išaiškina, nuramina. Tikrai matosi žino apie ką kalba ir yra nuostabus savo srities specialistas, išėjau su laimės ašaromis akyse. Dėkoju iš visos širdies už dėmesingumą ir jo laiką, tegul saugo Dievas Jus.
G.S., Šiauliai
Tomas Kadžionis puikus savo srities specialistas, nuoširdus, šiltas žmogus Dėkoju uż sąžiningai atliktą darbą. Nuoširdžiai ačiū. Visiems rekomenduočiau. Laima, Kaunas
L., Kaunas
Tegul niekada nepavargsta jūsų auksinės rankos.Aciu jau laiminga vaikstau.
L., Kaunas
Aukščiausio lygio specialistai. Gydytojas Bagdanavičius labai malonus,rūpestingas,visa informacija pateikiama aiškiai,išsamiai. Aptarnaujantis personalas tobulas. Palatos naujos,maistas šviežias ir labai skanus.
D., KAUNAS
Puikus specialistas. Problema praeina po keliu apsilankymu.
K., kaunas
Janina Rakauskiene , Nuostabiausia pėdų priežiūros specialistė kokia tik teko sutikti. Šitiek daktarų, chirurgų buvom praėję niekas nepadėjo, bet Janinos rankos auksinės, per kelis apsilankymus užgydė įaugusi nagą, jau antri metai jokių problemų.
J., Kaunas
Labai dėkoju Ortopede-technologe vadybininkė Svetlana Juočepiene. Protezuotojas Gintaras Zenkovas Kolektyvas dėmesingas likau patenkinta Nina Fotina KAUNAS
N.F., Kaunas
Labai malonus gydytojas. Suteikė visą informaciją paskyrė gydymą. Rekomenduoju ir kitoms moterims.
B., Druskininkai
Puikus gydytojas, urologas, Saulius Stirbys. Operatyviai nustato ligos diagnozę ir skiria tinkamą gydymą. Teko kreiptis kelis kartus. Sėkmės!
G., Alytus
Tik iš gerosios pusės. Personalas labai rūpestingas. Būnant pas juos nejauti jokios baimės ar diskomforto. Visi buvo labai rūpestingi. Jiems o t.p. gydytojui K.Černiauskiui didelis ačiū už padarytą darbą. Ačiū jums mielieji. Jums ir jūsų šeimoms gražių ateinančių švenčių.
V., Kaunas
Didelis AČIŪ Prof. Rimtautui Gudui ir visam Gijos klinikų kolektyvui už profesionalumą, paslaugumą ir labai šiltą priėmimą bei nuoširdų rūpinimąsi.
G., Kaunas
Gydytojas J.Šereiva yra puikus savo srities specialistas. Dukra gydėsi dėl sėdimojo nervo suspaudimo 2 mėn. įvairiais vaistais, niekas nesikeitė, o apsilankius pas gydytoją J.Šereivą ir po jo konsultacijos, viskas susitvarkė, skausmas klube dingo, žinoma gydo ir gydytojo bendravimas bei humoro jausmas. Ačiū gydytojau J.Šereiva. Marijampolė
Z., Marijampolė
Ačiu didžiulis plastikos chirurgui Karoliui Černauskiui uz atlikta pilvo plastikos operacija, puikus jaunas, savo darba gerai ismanantis gydytojas, viska paaiskino, todel visai rami laukiau operacijos, rezultatas puikus, taip pat dekoju ir plastikos chirurgijos kolektyvui uz slauga po operacijos, ACIŪ, tik geriausi atsiliepimai.
D.K., Panevezys
Noriu padėkoti echosopuotojui DR. RIMANTUI UKTVERIUI už profesionalią konsultaciją, kurios metu gydytojas sugeba ne tik aiškiai paaiškinti mamai,bet ir sugeba nuimti įtampą vaikui. Ačiū
E., Kaunas
Ačiū visai klinikos komandai, ypatingai dėkoju Aistei ir gydytojai Kardiologei Eglei už profesionalumą, dėmesį, geranoriškumą. Vidai klinikai linkiu sėkmės. Mums , pacientams, labai svarbus Jūsų dėmesys
R., Kaunas
Noriu padekoti daktarei Eglei Simaškienei ,šiandien lankemes su anyta pas ja ,labai maloni ,viska aiškiai išaiškino ,matosi kad patinka darbas ,graži ,miela ,šiltas žmogus ,ačiū Jums.
K., Druskininkai
Noriu padekoti ,daktarui Andrei Pijadin . didelis dekui rekuomenduoju visiems malonus bendravimas ismano savo darba. RAMUNAS . NORVEGIJA
R., kedainiai
Reiškiu pagarba profesionaliam plast. chirg. gyd. Giedriui Stankevičiui už neapsakomai kokybiškai atliktą apatinės veido dalies plastine operacija, Begalo džiaugiuosi rezultatų ir tariu nuoširdų ačiū.
D., Panevėžys
Ačiū dideli sakau, Linui Zeniauskui už atliktas dvi operacijas klubu sanarių. Šaunus, nuostabus daktaras. Didžiausios rekomendacijos.
R.
Puikus daktaras ačiū nuo visos 405 palatos Janina Liucija Č Liucija B Alma J daktaras dievo dovana
A.J., Kaunas
Puikus ortopedas, lankėmės su vyresnėle, sugrįžome su mažyle. Nuostabiai moka prieiti prie vaikų. Didžiausios rekomendacijos.
D., Kaunas
Nuoširdžiai dėkoju Doc. Linui Veličkai už atliktą kojų venų operaciją . Esu begalo laiminga, nes mano gyvenimo kokybė žymiai pagerėjo, o po vaikystėje patirtos traumos koja tapo vėl graži, iškilusių venų neliko . Rekomenduoju visiems šį nuostabų gydytoją. Ačiū, ačiūūū....
L.K., Kaunas
Noriu padekoti,Gyd.Giedriui Stankeviciui,uz atlikta virsutiniu voku plastine operacija.Labai laukta operacija,be jokios baimes buvau,tiesiog pasitikejau gyditoju.Nuosirdus Aciu Jums,uz atlikta nuostabu darba.Dekoju ir visam kolektyvui kuris rupinosi manimi,visi draukiski paslaugus.Aciu Jums visiems.Sekmes Gyditojui Giedriui,taip ir toliau nuosirdziai dirbti savo darba .
L.V., Wisbech
Nuoširdžiai dėkoju visam 3 aukšto skyriuje dirbantiems medicinos ir aptarnaujantiems darbuotojams už rūpestingą priežiūra, švelnius žodžius,skausmo sumažinimą. Ačiū,brangus žmonės kad rupinotes manimi.Su pagarba Elena Lykoviene
E.L., Kaunas
Šioje Klinikoje išties dirba šaunus kolektyvas - nuo rūbinės, registratorių iki puikių gydytojų ! Išskirtinai noriu padėkoti (II a.) registratūros administratorei Renatai už kultūringumą, kruopštumą, paslaugumą. Pagarba ! Sėkmės !
A., Kaišiadorys
Nuoširdus AČIŪ kraujagyslių chirurgei Dr. Ž. Kavaliauskienei už taktiškumą, dėmesį, supratingumą, už gebėjimą suprantamai ir aiškiai suteikti informaciją. Dar kartą AČIŪ už profesionalumą ! Miela Daktare, sėkmės ir sveikatos Jums !
A., Kaišiadorys
Gydytojas J.Šereiva puikus savo srities specialistas ir nuostabus žmogus. Tiksliai diagnozavo ligą ir pritaikė gydymą, ko pasekoje išvengiau operacijos. Tai tikras Gydytojas ir savo srities specialistas. Sėkmės ir sveikatos Jums. Ačiū už pagalbą. Pagarbiai , Gražina Gražytė
G., Prienų rajonas
Esu labai patenkinta. D. Bagdonavičius. Labai geras specialistas viską labai gerai išsiaiškino, labai malonus. Konsultuotis visada buvo galima telefonu po operacijos dėl bet kokios smulkmenos visada atsakydavo. Jeigu kada dar nuspręs ciau ką nors pasitobulinti rinkčiausi tik sy gyditoja. Labai ačiū Jums Airinga
A., Kaunas
I am soooo happy I have chosen dr. D Bagdanavicius. I have been waiting for him over two years due strict roles of Covid-19 back here in Lithuania. I had been choosing the surgeon very carefully, as needed a lot of body shape correction. The surgeon was very calm, understanding, reassuring. Definitely down to earth. My consultation was quick but when had still some questions, doctor himself came to my ward/ cosy private room and answered any other questions i still had in my mind. He reassured me completely. As I was worried the final result won't look natural enough. Bare in mind I chose this Lithuanian surgeon as from his media I see he reshape women's body in most natural looking way. He reassured me- he understands my needs and gave the sweetest smile saying: it is natural go be nervous. I will do my best. Straight after surgery I had some minimum pain, but given few pain killers, lunch, dinner I felt much better. Surgeon it self visited me explaining about successful procedure. Explained how everything was done, what to aspect for the next days and weeks. The next day i have been given a relaxing massage, numerous visits from sweetest nurses. They helped me with every need I could imagine. My new body adjustments looks absolutely fantastic. I know i am a bit swallen and most of liposuction, moved fat will take around 4 full months to heal. But the shape of me is a true dream come true I have been having for years. I would like to thank Dr. Bagdanavicius and the team for beautiful hospitality, attention to the detail and reassurance. G
G., London
Nuoširdus Ačiū Klinikos vadovams už puikią komandą, superinius Gydytojus, jų asistentus. Esu labai patenkintas aukščiausio lygio profesionaliomis chirurgo paslaugomis. Atskiras Ačiū operavusiam chirurgui, gydytojui, m.dr. iš Santaros rekomendavusiam šią Kliniką, tik 100 kilometrų nuo Vilniaus, o kainos skirtumas palyginus su baltijos amerikos klinika 1200 eurų, tikrai verta atvažiuoti ir gauti aukščiausio lygio paslaugas adekvaciomis kainomis. Sėkmės ir toliau taip !!!
R.
Nuostabaus nuoširdumo,gerumo gydytoja.Viską labai aiškiai paaiškina,pataria.Per 63 metus pirmą kartą sutikau Gydytoją iš didžiosios raidės.Ačiū gydytoja, Egle Bartusevičiene. Kai sutinki tokio gerumo žmones,norisi garsiai šaukti visam pasauliui ir papasakoti apie tokius gydytojus.
I., Telšiai
Esu labai patenkinta profesonaliai atliktomis masažo kineziterapijos ir fizioterapijos procedūromis. Eglė Mačiulytė, Dominykas Riauba ir Zita Stoilik ne tik nuoširdūs ir malonūs, bet ir puikiai išmano savo darbą. Esu patenkinta , ypač Eglės masažais.
V., Kauno raj.
Nuoširdus ačiū gydytojui Pociui ir visai komandai už profesionalumą, o ypač - už dėmesį ir šilumą. Būkite sveiki.
N., Akmenė
Puikus specialistas, sprendimai greiti, tikslūs, nuoširdus ir atidus. Rekomenduoju ne tik vyrams, bet ir moterims.
V.M.
Esu 110% dėkinga plastikos chirurgui Giedriui Stankevičiui už tobulą darbą, kurio metu mano krūtys buvo pakeltos, bei padidintos implantais. Tiek konsultacijos, tiek operacijos dieną viskas buvo labai suprantamai paaiškinta, profesionaliai patarta ir atsižvelgta į tai ko noriu. Taip pat, gavau visas reikiamas žinias ir instrukcijas kaip, ir kiek laiko turėsiu elgtis drausmingai, kad praėjus tam tikram periodui gaučiau maximalų rezultatą. Pooperacinė gydytojo priežiūra ir rūpestis buvo tikrai labai nuoširdūs. Ačiū Jums, Giedriau. Slaugos ir priežiūros personalas profesionalus. Bendravimas šiltas, rūpestingas ir paslaugus. Gavau viską ko norėjau ir net daugiau… draugišką atmosferą ir supratingumą. Gijos Klinikose, viskas, nuo pirminės gydytojo konsultacijos iki personalo išlydėjimo į namus buvo tikrai aukšto lygio. Jaučiausi tikrai ypatinga. Nuoširdus ačiū Jums visiems.
K., Panevėžys
Daktaras Linas aiškiai ir kantriai paaiškino esamą situaciją, ačiū ir sėkmės ateityje
E., Kaunas
Rimtautas Gudas saved my knee and I can say more, he saved my life. I'm 45 y.o. living in Kaliningrad and local doctors said that in my case only knee replacement can save my activity. This diagnosis was killing me, all my life lost any positive sign. I was dying slowly. 1.5 yeas I was suffering of pain, limited with spor and activities. This is not just words anyone who was on my place can understand me. God gave me the chance to meet Rimtautas. I contacted him and he said that he will help me. We arranged all formalities, I came Gijos Clinic and everything was on the highest European standards. When prof. Rimtautas Gudas entered in the ward I understood that everything will be ok. It's difficult to explain but you can feel that he has something from God ( maybe this is gift, maybe talent). It passed only 9 days after surgery, its still stitches after arthroscopy but I already can walk without pain and recovery is ongoing well. Dear Rimtautas thank you very much. You are professional #1 in Lithuania, everybody knows this. But for me you are PROFESSIONAL #1 in the world. Lithuania should be proud that professional like you is working here and saving lifes and activities for people. Thanks a lot for the all Gijos Clinic staff. Milda Anskaitienė, Agnė Mažeikytė, Petras Mikucionis, all nurses.... They are all professionals in their fields. I'm happy to meet such a nice people and happy that I choose your Clinic. Anytime I will pass Kaunas I will remember that here they saved me knee and my life. P. S. Sorry for my English but this message was from my heart and soul.
A., Kaliningrad
Dėkojame(trilijoną kartų)pėdos specialistei gerb. Danguolei Podvaiskienei (med.pedikiūras) iš Gijos klinikos Kaune ir klinikos administracijai. Ar pavyks išsaugot pėdą dar nežinome, bet jau dabar per kelias dienas gavome ir gausime specializuotą geriausių specialistų pagalbą privataus med.sektoriaus dėka! Ačiū Jums
V., Vilnius
2021.10.04 Ačiū Jums gyd. Liudas Bazaras mano petys vėl bus sveikas Ir Beabejo visam personalui, už nuoširduma, malonu bendravimą pajuokavimus.
E., Pakruojis
Labai labai labai malonus,draugiškas personalas,vaikų ortopedė Jurga nuostabi,linksma,buvom maloniai nustebinti,tiek aplinkos,tiek personalu.Ačiū Jums!
A., Kaunas
2021.08.31 Liudas Bazaras.Nuoširdus AČIŪ Jums.Suteikėte man viltį gyventi iš naujo.Dar laukia reabilitacija,bet žinau,kad viskas bus super.Noriu taip pat padėkoti visam med.personalui,kurie buvo šalia manęs operacinėje.Nuoširdus Ačiū Gretai(ji prisistatė kaip slaugytoja).Tai labai šiltas,nuoširdus žmogutis. Priežiūra,palatų "apartamentai",tvarka,švara-Super.AČIŪ JUMS VISIEMS,kad ESATE.Linkiu Jums visiems sveikatos,kantrybės,ištvermės.
N., Pravieniškės
gydausi gijos klinikose dekoju kinezaterapijos specialistui tomui kiltinaviciui uz jo rupestinguma patarimus labai grazu bendravima,masazistei loretai puzauskienei,jonaitienei,fizioterapijos specialistems,negerai kad poliklinikoje nera ant kabineto duru kaip anksciau parasyta kokie ten specialistai dirba pavardes,kabineto num ir masazas arba nieko neuzrasyta,ir kai lauki proceduru kad nera kiemelio su suoliuku pasedet palaukt.kada virusas nesinori sedet valanda koridoriuje,nejaugi neturite jokio kiemelio kitoje pastato puseje
L., KAUNAS
Sužavėjo dr. Reginos Lukšienės profesionalumas, jaučiama jos ilgametė patirtis. Įspūdį paliko aukšta darbo etika: gydytoja maloniai bendraujanti, viską išsamiai paaiškinanti, atidi pacientui, jo poreikiams ir laikui. Dėkoju, daktare! Gailė Dagilienė, Kaunas
G.D., Kaunas
Didelis ačiū už malonų rūpesty rebilitacijos laiku.Maloni ,gera,savo darbą išmananti gydytoja❤️
A.G., Marijampolė
Tikrai ,tai pats geriausias Gyd. Neurologas,teko gydytis, pries stuburo operacija 2007m. gaila nepatekau pas si Gyd. gal snd.nebuciau likusi su negalia,po dvieju stuburo operaciju. Gydziuausi paumejus stuburo skausmams,dar buvusioje2-lig.Josvainiu gt. Patekau pas gyd. Sereiva,labai padejo, sgeba pritaikyti vaistus,moka nuteikti ligoni pozityvai,paprastas su kiekvienu,neziurinti i jo padeti ir pan: Pati didziula pagarba,ir didesne padeka,siam isskirtinam medikui. Dekoju uz viska,niekada nepamirsiu Jusu gerumo. Bukite sveiki,bukite laimingi. Jei turite stuburo bedeliu sis gyd.tikrai patars ir parinks jums pati saugiausia gydyma. Kaunas
V., Kaunas
Aciu gyd.neurologui Sereivai,nuostabus specialistas ,rekomenduoju visiems kas turi problemu su stuburo skausmais
K.
Nuoširdus Ačiū pradedant aukščiausiai grandžiai, taip pat Gyd. Liudui Bazarui ir jo nerealiai komandai už puikiai atliktą kelio sąnario artroskopiją, bei profesionalias konsultacijas. Didelis dėkui visam nuostabiam aptarnaujančiam personalui už rūpestį bei visada gerą nuotaiką. Apgyvendinimo patalpos naujos bei komfortiškos. Aukšto lygio servisas nuo įžengimo į kliniką iki išlydėjimo. Tik geriausi atsiliepimai.
K.
Profesionalus, atsakingas, malonus . Užregistravau mamą konsultacijai ir ji buvo sužavėta gydytojo demesingumu pacientui ir jo ligai, išsamiai išaiškino ligos eiga ir gydymo seka. Labai ačiū !!!!!
K.
Sirdingai dekojame daktarei Editai Augunienei ir jos klinikos personalui uz nuosirdu rupesti ,demesi ir pastangas,kurias sudarote mums atsigauti po sunkiu traumu,negalios!Linkime islikt tokiems jautriems musu ligoniu atzvilgiu. Aciu Marija ir Romualdas
M.
Labai Ačiu registracijos darbuotojoms už supratinguma ir kantrybe,Ačiu Gyd. Gintautienei už nuoširdu rūpesti,vaikui labai patiko vizitas nes buvo atsižvelgta i vaiko savijauta apžiūros metu,jei kada nors tektu vykti dėl sveikatos priežasčiu tai tik i Gijos klinika,Super 10balu!Linkiu ir toliau išlikti tokiam šauniam,darniam personalui!!!!:*
S.
Noriu padėkoti kineziterapetui Dominykui Riaubai už sugebėjimą užsiėmimu metu išsamiai paaiškinti kaip teisingiau atlikti pratimus.Jei pratimai sunkiau sekasi suieškančiam pagalbinių priemonių.Taip pat dėkoju kineziterapeutui Tomui Kiltinavičiui už gerą nuotaiką,atsidavimą savo darbui,neprailgstančias mankštas.Sužavėjo jauno kolektyvo rūpestingumas pacientu,malonus bendravimas,šaunuoliai☺.Ačiū visada paslaugiai ir mandagiai fizioterapeutei Zitai Stoilik.Esu patenkinta pasirinkusi šią gydymo įstaigą reabilitacijai. Rasa Ž. KAUNAS
R.
Dėkoju už patarimus visiems gydytojams ir labai privers tie patarimai jūsų ačiū❤️
Š.
Nuoširdžiai dėkoju Gerb. Egidijui Marcinkeviciui už jo profesionaluma, jo dėka aš šiandiena esu su visais kartu, nuostabus, puikus specialistas, Ačiū ir stiprybės Jums. Tai pat ačiū ir puikiam personalui, kuris mane priziurejo.
A.
Noriu padėkoti gyd. G.Pociui už gražias pedutės, nuoširdų bendravimą. Dėkoju personalui ir sesutėms už rūpestį ir malonų bendravimą. Pagarbiai Svetlana 2021 03 03 Šiauliai
Š.
Noriu padėkoti kineziterapeutui Ruslan Maglionok ne tik už profesionalų darbą, bet ir už nuoširdumą ir rūpestį. Linkiu Jums sveikatos ir sėkmės darbuose. Rita
R.
Nuoširdžią padėką noriu pareikšti Kauno klinikų personalui. Ypatingai chirurgijos klinikos ginekologui prof. Sauliui Paškauskui už profesionalumą, operatyvumą, suteiktą gydymo pagalbą. Reiškiu pačius šilčiausius ir nuoširdžiausius padėkos žodžius šio skyriaus personalui už atsakingą, kompetetingą, atsakingą, pasiaukojantį darbą, profesionalų požiūrį bei dėmesingą bendravimą su pacientais. Stiprios sveikatos ir Dievo palaimos Jums ir Jūsų šeimoms.
S.
Labai mandagus ir nuosirdus gydytojas patariantis pacientui suprantantis viska ligonio ligas suprantantis operacijas nesvarbu kad didelis svoris operacijai esu dekinga gydytojui Mindaugui Stravinskui
D.
Jau antrą kartą operavausi pas chirurgą ortopedą Gintautą Pocių, kurio pasiektomis profesionalomo aukštumomis net neabejojau. Jis yra tikras savo profesijos ir darbo virtuozas. Su pacientais santūrus, konkrečiai ir išsamiai paaiškina būsimos operacijos eigą, ir įkvepia optimizmo. Svarbiausia, kad po jo darytų operacijų vyksta stebūklingai greitas ir neskausmingas gijimas. Turiu patirties palyginimui tiek prieš penketą metų jo atliktos operacijos ir Vilniuje chirurgų rezultatų. Tad vėl grįžau pas daktarą chirurgą Gintautą Pocių, Be abejonės, visai sėkmingai proceso eigai Jūsų “Gijos Klinikoje” turi didžiulis komandinis darbas, kuris prasideda jau nuo malonaus paciento aptarnavimo registratūroje ir išlydėjimo po operacijos į namus. Noriu padėkoti visam personalui, slaugytojoms, ypač Vitai, ir kitoms, kurių vardų neįsidėmėjau, ortopedui-technologui Audriui. Labai konfortabili palatos aplinka, skanus maistas, malonus slaugytojų bendravimas. Nuoširdžiai tariu didelį AČIŪ už sugrąžintą sveikatą. Būkite laimingi ir sveiki Naujaisiais 2021 metais! Pagarbiai Valentina Keršienė Vilnius
V.
Noriu nuoširdžiai padėkoti ir rekomenduoti Gyd. L. Pilipaitytę. Kruopšti, atsakinga ir labai profesionali chirurgė. Atlėpusių ausų operacija atliko idealiai ❤️ Taip pat puikus Gijos klinikų personalas.
K.
Esu dėkinga gydytojui Donatui Senkanec už profesionalumą, supratimą ir organizuotumą.Ačiū❤️
K.
AČIŪ gyd. Liudui Bazarui už profesionalumą, žmogiškumą konsultuojant bei atliekant kelio menisko operaciją. Esu patenkinta šio gydytojo darbu bei požiūriu į pacientą. Tai gydytojas su dideliu žinių ir talento bagažu. AČIŪ JUMS. Sėkmės visur ir visada.
L.
Sirdingai dekoju Gerb.Gydytojui G.Pociui uz nuostabiai atlikta kojos pedos kauliuko operacija ,uz rupesti ,sirdingai dekoju naktiniai seseliai Vitai Blazaitienei uz rupesti ,pagalba.Didelis Aciu Gijos klinikos personalui visi estate nuostabus.
D.
Ruošiausi operacijai,o jų reikejo dviejų,todėl atidžiai rinkausi kur tai daryti. Draugai,kuriems jau teko operuotis,visi be išimties siūlė jūsų kliniką ir ypač daktarą G.Pocių. Tad pasirinkimas buvo aiškus. Šiandien man sėkmngai atlikta jau antra operacija. Todėl jau galiu pasidžiaugti teisingu savo pasirinkimu ir padėkoti žmonėms,supusiems mane visą šį laiką.Visų pirma,mane operavusiam daktarui G.Pociui,tai tikrai išskirtinis chirurgas,nors bendravimai būna pakankamai trumpučiai,bet ir to pakanka,kad pajaustum su kokia meile ir atsidavimu pacientui dirba šis žmogus. Noriu padėkoti visam personalui,sunku pažymėti ką nors asmeniškai,nes supo labai daug žmonių. Ir nė vienam negalėčiau paskyti kritiško žodžio. Mane supo kompetetingas,savo darbą išmanantis kolektyvas.Slaugytojų šypsenos,malonus bendravimas,atidumas ir atjauta lydėjo kiekviename žingsyje. Todėl dar kartą ir iš visos širdies tariu JUMS visiems nuoširdų AČIŲ. Ir,kas be ko,rekomenduosiu visiems"GIJOS" klinikas. Su pagarba F.Brūzgienè
P.
Dėkoju fizioterapijos darbuotojai, Zitai Stoilik už nuoširdų darbą. Ji visada pasitikdavo su šypsena, geru žodžiu, padrąsindavo ir praskaidrindavo paciento nuotaiką. Ačiū jai už suteiktą sveikatos dozę ir gerą nuotaiką, kuri buvo dalis to kad kuo greičiau pasveikčiau.
B.
Tiesiog noriu pasakyti dideli Ačiū Gijos klinikai. Padėkoti personalui už nuostabų rūpesti po operacijos Ačiū.
A.
Esu labai patenkinta masažuotojo Tomo Kadžionio atliekamu masažu. Puikus specialistas, rimtai žiūri į savo darbą. Rekomenduočiau ir kitiems pacientams.
B.
Esu sužavėta kineziterapeuto Dominyko Riaubos darbu. Man atrodo, kad jo rankos gali daryti stebuklus. Puikiai išmano savo darbą ir tiesipog jaučia ko kokiam pacientu reikia. Turi gerą gydymo jausmą, tai Dievo dovana. Ačiū, kineziterapeutui ir jam suteikusį šį išsilavinimą mokytojams.
B.
Didelė padėka gyd. Pociui už atliktą kojos operaciją. Malonų bendravimą, profesionalų konsultavimą. Ačiū visam Gijos klinikos personalui . Tikrai rekomenduoju čia gydytis. Likite visi sveiki. Su pagarba Laura. 2020 06 18
K.
Didelis aciu visam personalui uz suteikta puiku gydyma, malonu aptarnavima. Puiki klinika, profesionalus darbuotojai kurie puikiai ismano savo darba, visiems rekomenduoju sia klinika, jeigu norit nenusivilti rezultatu!
K.
Kiekvienas iš mūsų, sulaukęs brandaus amžiaus, deja, kai kas ir anksčiau, susiduria su įvairiomis sveikatos problemomis. Ne išimtis esu ir aš. Teko kreiptis į „Gijos Klinikų“ gydytojus. Už suteiktą pagalbą nuoširdžiai dėkoju neurologui A.S. Butkui, reabilitologei G.Marozienei, masažuotojai M.Vansavičienei, kineziterapeutui R.Maglionok, fizioterapijos specialistėms. Ačiū sakau jiems ne tik už suteiktas medicinines paslaugas, bet ir už malonų, šiltą bendravimą su pacientu. Dėkoju ir mandagioms registratūros darbuotojoms, puikiai atliekančioms savo darbą. Beje, maloniai nuteikė ne tik bendravimas su klinikų darbuotojais, bet ir pati „Gijos Klinikų“ aplinka. Linkiu visam „Gijos Klinikų“ kolektyvui sveikatos ir sėkmės ateinančiais 2019-aisiais metais!
S.S.
Atėjus į registratūrą norėjau užsiregistruoti, tada išsispaudžiau talonėlį registracija pas gydytoją, buvau nutebinta kokios dirba pas jus registratorės, malonios, besišypsančios, džiaugiuosi, kad jūsų registratūroje dirba kompetentingos darbuotojos, kurios išmano savo darbą, sulaukus savo eilės ir priėjus prie langelio buvau maloniai priimta, taip pat buvo suteikta reikiama informacija. Nuoširdus Ačiū registratorėms.
K.
Kai dėl neaiškių priežasčių staiga juosmeninėje dalyje atsiranda toks skausmas, kurio negalėčiau linkėti niekam, atsakymų imi ieškoti visur, tačiau joks specialistas negali tau padėti – kasdien vis blogiau ir blogiau... Laimė, „Kauno RK „Granitas“ turi nuostabų rėmėją AB „Ortopedijos technika“ ir neapleido manęs, kai buvo sunku! Ačiū Vyteniui Trumpickui - už patarimus kaip gydytis sportininkui. Ačiū Gintarei Skrupskienei - už sudarytą gydymo planą ir motyvaciją, kad viskas bus gerai. Ačiū visai „Ortopedijos Technika“ komandai, visiems savo srities specialistams. Didžiausias Ačiū kineziterapeutui Ruslan Maglionok ir masažistui Tadui Bagdonui​. Šių dviejų puikių savo srities specialistų dėka, šiai dienai galiu jaustis gerai. Ačiū už Jūsų darbą, visas mintis ir viską ką padarėm ir dar padarysim kartu.
L.
Noriu padėkoti Ortopedui - technikui Evaldui Leonavičiui už šiltą bendravimą ir puikiai atliktą darbą.
G.
Apie "Ortopedijos technika " ir joje dirbancius specialistus galiu atsiliepti tik puikiai . Ypac esam dekingi kineziterapeutui - Vainiui Petrauskui . Musu naujagimiai buvo nustatytas stiprus hipotoniskumas , kuriam gydyti reikalinga reabilitacija . Vainiaus Petrausko deka mazyles tonusas atsistate idealiai . Nei vieno uzsiemimo metu dukryte neverke . Maloniai bendraujantis , savo srities profesionalas . Esam labai patenkinti esamais dukrytes rezultatais.
K.
Norėčiau nuoširdžiai padėkoti pėdų priežiūros specialistei Danguolei Kazlauskienei. Matosi, kad žmogus dirba ir tuo džiaugiasi – žiūri ir matai, kad ji atradus savo pašaukimą ir darbas jai malonumas. Aš retai sutinku tokių žmonių, kurie taip rūpintųsi kiekvienu savo pacientu – tarsi savo šeimos nariais. Labai maloni, profesionali, atidi, tiesiog nuostabi specialistė.
A.
Pas gydytoją Gintautienę vedu abu savo vaikus – vienam 9 m., kitam 1,7 metų. Labai patinka malonus gydytojos bendravimas, atidi paciento apžiūra, gebėjimas pakalbinti vaiką, net kai jam nėra nuotaikos. Profesionalumas – tai kas be ko, tik mes, ačiū Dievui, neturime jokių didelių problemų. Bet tai, ką reikia koreguoti – gydytoja paaiškina paprastai ir konkrečiai.
E.
Endokrinologas Vytautas Dargis - Be galo geras, profesionalus ir atidus gydytojas. Pas jį lankosi du mūsų šeimos diabetikai: mano Tėtis ir uošvienė. Abu juo sužavėti. Pamenu, kai tik Tėčiui diagnozavo diabetą – buvo labai baisu – atėjom pas gyd. Dargį su didelėm baimės kupinom akim ir išėjom nuraminti, su sustyguota tolimesnių veiksmų eiga. Jis žiūri ne tik į diabetą, bet plačiai į visą žmogaus sveikatą, į vartojamų vaistų suderinamumą, rekomenduoja, kuo dar pacientas gali sau padėti. Kadangi dažnai apžiūroje būnu kartu, kad pacientas ko nors nepamirštų – man jis gydytojas iš didžiosios raidės.
M.

Užsisakydami naujienlaiškį gausite aktualią informaciją apie medicinos inovacijas, klinikos gydytojus ir specialius pasiūlymus.