Titulinis / Paslaugos / Ortopedija-traumatologija / Kaunas / Minimaliai invazinė kompleksinė kojos rekonstrukcinė operacija „3 in 1“
Specialistai
Paslaugos

Minimaliai invazinė kompleksinė kojos rekonstrukcinė operacija „3 in 1“

Registruokitės konsultacijai su operuojančiu gydytoju

Minimaliai invazinė kompleksinė kojos rekonstrukcinė operacija ,,3 in 1‘‘, kai tos pačios operacijos metu atliekamos 3 rekonstrukcijos vienu metu:

  • kojos ašį koreguojanti osteotomija, panaudojant NEOSTEO FLEXIT sistemą,
  • kremzlės implantacija, panaudojant MaioRegen membranas,
  • kryžminių raiščių rekonstrukcijos su PULLUP sistema.

Rūkymas, traumos, degeneraciniai su amžiumi atsirandantys pakitimai žaloja sąnarių kaulus dengiančią kremzlę, susilpnina sąnario raiščius, dėl to net ir minimali kelio sąnario trauma gali sąlygoti kojos ašies iškrypimus ir nestabilumą.

Sutrikus sąnario kremzlės ir kaulo mitybai bei kraujotakai, dažnai žmogui net pačiam to nejaučiant, palaipsniui ima negrįžtamai dilti sąnarys, vystosi osteoartrozė, iškrypsta kojos ašis, net ir nedidelės nekontaktinės traumos metu gali nuplyšti kryžminiai raiščiai.

Negydomas kojos ašies iškrypimas sąlygoja kelio sąnario nestabilumą, progresuojantį kelio sąnario sudilimą, skausmus ir judėjimo apribojimus.

Vienas iš gydymo metodų – minimaliai invazinė koreguojanti osteotomija, ištaisanti mechaninę kojos ašį, derinant kartu su įvairiais kremzlės persodinimo ir atstatymo būdais, kartu su kryžminių raiščių rekonstrukcija.

Rekonstrukcijos metu, naudojant minimaliai invazinę šiuolaikinių technologijų sistemą NEOSTEO FLEXIT, koreguojama mechaninė kojos ašis, atraminį kelio sąnario krūvį iš pažeistos vietos perkeliant į sveikąją kelio sąnario pusę.

Tuo pačiu implantuojama ir daugiasluoksnė kolageno-hydroksiapatitų nano Chondroplus MaioRegen membrana, kuri kartu su kaulų čiulpų stimuliacijomis garantuoja pažeistos kremzlės regeneraciją, o kelio sąnario nestabilumas pašalinamas, implantuojant kryžminį raištį, fiksuojant jį specialia PULLUP sistema.

Tokiu būdu užkertamas kelias vidinės sąnario pusės dilimui. Atnaujintas žmogaus kelio sąnarys gali toliau sėkmingai tarnauti, dažnu atveju pavyksta išvengti ir kelio sąnario endoprotezavimo.

 

Atsižvelgiant į galimas operacijos apimties variacijas ir individualaus paciento būklę, operacijos kaina yra nustatoma konsultacijos metu.

Konsultuojantis ir operuojantis gydytojas

Užsisakydami naujienlaiškį gausite aktualią informaciją apie medicinos inovacijas, klinikos gydytojus ir specialius pasiūlymus.