Apie mus

Titulinis / Apie mus

„Gijos Klinikos“ – medicina šiuolaikiniam žmogui

                 Gijos – tai matomi ir nematomi gyvybiniai saitai, siejantys mus, mūsų mintis, kūnus ir gyvenimus, tai ryšiai tarp gydytojo ir paciento sveikatos sugrąžinimo procese.

Savo pašaukimui atsidavusi ,,Gijos Klinikų“ komanda kiekvienam pacientui, pravėrusiam klinikos duris, siūlo profesionalumą, atidumą ir empatiją:

 • Konsultacijų, diagnostikos ir terapijos centre konsultuoja profesionalūs gydytojai specialistai: vaikų ir suaugusiųjų ortopedai-traumatologai, reabilitologai, neurologai, neurochirurgai, vaikų ir suaugusiųjų reumatologai, kraujagyslių chirurgai, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojai, abdominalinės chirurgijos gydytojai, kardiologai, akušeriai-ginekologai, urologai, proktologai, echoskopuotojai, rentgenologai, endokrinologai, hematologai, vaikų ligų gydytojai, pėdų priežiūros specialistai, masažuotojai, kineziterapeutai, fizioterapeutai, ergoterapeutai ir kt.;
 • moderni įranga, atitinkanti aukščiausius tarptautinius kokybės standartus, garantuoja tikslumą, atliekant laboratorinius, rentgenologinius ir ultragarso tyrimus;
 • dešimtmečiais skaičiuojama specialistų darbo patirtis lemia nepriekaištingai atliekamą darbą Chirurgijos centro operacinėse, taikant pažangiausius operavimo metodus ortopedijos, kraujagyslių chirurgijos, plastinės chirurgijos, bendrosios ir abdominalinės chirurgijos, ginekologijos bei urologijos srityse;
 • Protezavimo centre individualiai gaminami šiuolaikiniai rankų ir kojų protezai sugrąžina pacientams judėjimo galimybę ir savarankiškumą;
 • nuoširdus rūpestis ir profesionalumas padeda pacientams greičiau atsigauti po traumų ir operacijų Ambulatorinės bei Stacionarinės reabilitacijos centruose. Pacientams taikomas kompleksinis gydymas „nuo – iki“: kineziterapija, fizioterapija, ergoterapija, gydomasis masažas, vandens procedūros ir t. t.

„Gijos Klinikų“ chirurgai – lyderiai ortopedinių operacijų srityje:

 • 2018 m. Chirurgijos centre pirmą kartą Lietuvoje atlikta artroskopinė dekompresinė peties operacija, panaudojant OrthoSpace InSpace biologinį implantą.
 • Tais pačiais metais čia įvyko pirmoji unikali kelio kremzlės rekonstrukcijos operacija, kurios metu paciento kremzlės defektai taisyti nuosavomis to paties žmogaus kremzlės ląstelėmis. Pirmą kartą Lietuvoje chirurginės operacijos metu buvo pritaikyta regeneracinė A-PRP (trombocitais praturtintos plazmos) terapija.
 • „Gijos Klinikose“ taikomas novatoriškas kelio sąnario osteoartrito gydymo metodas, o 2020 m. pirmą kartą Lietuvoje, „Gijos Klinikose“ Kaune, atlikta unikali kelio sąnario kryžminių raiščių operacija pagal naują gydymo metodiką.
 • 2021 m. Chirurgijos centre ortopedas-traumatologas Gintautas Pocius atliko sudėtingą pėdos operaciją: pėdos padikaulio osteosintezė kartu su kauline plastika bei pirmą kartą Lietuvoje implantuota anatomiškai adaptuota titaninė plokštelė, pasižyminti ypač dideliu tvirtumu ir patikima fiksacija. Tų pačių metų spalį ortopedas-traumatologas G. Pocius pirmą kartą Lietuvoje atliko ir unikalią pėdos operaciją, kurios metu, padarius vos vieną mikroskopinį pjūvį, sėkmingai atkurta pėdos anatomija. Iki šiol gydant pėdos deformacijas įprastai buvo daromas platus atviras pjūvis, tačiau šios inovatyvios operacijos dėka, esant vidutinio laipsnio pėdos deformacijai, pakanka 3-4 milimetrų pjūvelių.
 • 2021 m. profesorius Rimtautas Gudas atliko net dvi itin retas ir sudėtingas rekonstrukcines kojos operacijas – minimaliai invazines koreguojančias osteotomijas, kartu su kryžminių raiščių ir kremzlės rekonstrukcija. Tai yra, tos pačios-vienos operacijos metu buvo atlikta keletas rekonstrukcijų iš karto. Po tokių operacijų pacientai pagaliau gali vaikščioti ir sportuoti be skausmo, o atnaujintas kelio sąnarys toliau nebedyla, yra stabilus, reikšmingai sumažėja kelio sąnario endoprotezavimo tikimybė ateityje.
 • Vieni pirmųjų Lietuvoje (nuo 2019 m.) pradėję atlikti sąnario kremzlės atkūrimo operacijas, jau galime pasidžiaugti daugelio pacientų teigiamais atsiliepimais. Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad tai yra saugus ir veiksmingas gydymo būdas – jau daugiau nei 4000 pacientų visame pasaulyje buvo atlikta sąnario kremzlės pakaitalo „MaioRegen“ implantavimo operacija.

Moderniai įrengtose operacinėse atliekamos artroskopinės sąnarių operacijos, koreguojančios pėdų operacijos, išsiplėtusios kojų venos gydomos pažangia lazerine technologija ir bioklijais. 2021 m. „Gijos Klinikose“ venų operacijų metu pradėtas naudoti daugiažiedis šviesolaidis „Infinite Ring“ ir „neoV1940“ lazeris. Pasitelkus šią naujausios kartos šviesolaidžio ir lazerio kombinaciją, iki minimumo sumažėja pooperacinis diskomfortas, suteikiama galimybė operuoti net ir didelius venų mazgus be pjūvių, pastebimas dar patrauklesnis galutinis estetinis vaizdas.

Atliekamos inovatyvios skrandžio mažinimo operacijos. Vienas dažniausiai taikomų operavimo metodų – laparoskopinis (minimaliai invazinis), kuomet be didelių operacinių pjūvių yra pasiekiami vidaus organai ir atliekami reikiami chirurginiai veiksmai. 2021 m. „Gijos Klinikose“ dr. Donatas Danys pirmasis Europoje atliko estetinę (bikinio linijos) skrandžio mažinimo operaciją.

2021 m. „Gijos Klinikų“ urologas Titas Simaška pradėjo taikyti chirurginį erekcijos gydymą ir atliko varpos implanto įdėjimo operacijas. Varpos protezai yra specialiai pritaikyti medicininiai prietaisai, chirurginiu būdu implantuojami į varpos vidų bei leidžiantys erekcijos sutrikimų turintiems vyrams pasiekti erekciją. Tokios operacijos sugrąžina aktyvų lytinį gyvenimą, pakelia savivertę ir įneša atšilimą į poros tarpusavio santykius.

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos centre atliekamos populiariausios plastinės chirurgijos operacijos: krūtų/sėdmenų didinimas implantais ar riebalais, įtrauktų spenelių korekcija, pilvo sienos plastika, riebalų nusiurbimas, viršutinių bei apatinių vokų plastika, ginekomastija ir kita. Jaukiose palatose pacientai gali mėgautis visais patogumais ir profesionalia slauga.

Dirbantys specialistai nuolat domisi šiuolaikinėmis technologijomis, žinias gilina stažuotėse įvairiose pasaulio šalyse. Investuodamos į moderniausią medicinos įrangą, „Gijos Klinikos“ gali pasiūlyti profesionalų, ES ir tarptautinius standartus atitinkantį gydymą. Pacientų laukia jauki ir estetiška aplinka bei besišypsantis personalas, siūlantis pacientams puikų aptarnavimą, konfidencialumą bei komfortą.

Medicina Tavo ritmu!