Apie mus

Titulinis / Apie mus

„Gijos Klinikos“ – medicina šiuolaikiniam žmogui!

Gijos – tai matomi ir nematomi gyvybiniai saitai, siejantys mus, mūsų mintis, kūnus ir gyvenimus, tai ryšiai tarp gydytojo ir paciento sveikatos sugrąžinimo procese.

Savo pašaukimui atsidavusi „Gijos Klinikų“ komanda kiekvienam pacientui, pravėrusiam klinikos duris, siūlo profesionalumą, atidumą ir empatiją.

PROFESIONALIŲ GYDYTOJŲ KONSULTACIJOS

Konsultacijų, diagnostikos ir terapijos centre konsultuoja profesionalūs gydytojai specialistai: vaikų ir suaugusiųjų ortopedai-traumatologai, reabilitologai, neurologai, neurochirurgai, vaikų ir suaugusiųjų reumatologai, kraujagyslių chirurgai, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojai, abdominalinės chirurgijos gydytojai, kardiologai, akušeriai-ginekologai, suaugusiųjų ir vaikų urologai, proktologai, echoskopuotojai, rentgenologai, endokrinologai, hematologai, vaikų ligų gydytojai, pėdų priežiūros specialistai, masažuotojai, kineziterapeutai, fizioterapeutai, ergoterapeutai ir kt.;

TYRIMAI IR DIAGNOSTIKA

Moderni įranga, atitinkanti aukščiausius tarptautinius kokybės standartus, garantuoja tikslumą, atliekant laboratorinius, rentgenologinius, ultragarso, raumenų testavimo ir 3D judesių analizės tyrimus.

CHIRURGINIS GYDYMAS

Dešimtmečiais skaičiuojama specialistų darbo patirtis lemia nepriekaištingai atliekamą darbą Chirurgijos centro operacinėse, taikant pažangiausius operavimo metodus ortopedijos, kraujagyslių chirurgijos, plastinės chirurgijos, bendrosios ir abdominalinės chirurgijos, ginekologijos, urologijos bei proktologijos srityse.

REABILITACINIS GYDYMAS

Nuoširdus rūpestis ir profesionalumas padeda pacientams greičiau atsigauti po traumų ir operacijų Ambulatorinės bei Stacionarinės reabilitacijos centruose. Pacientams taikomas kompleksinis gydymas „nuo – iki“:

  • kineziterapija – gydomoji mankšta su modernia įranga: REDCORD, TRX, CPM (pasyvaus judesio terapija), virtualios realybės akiniais, Leg Press, balansine platforma ir kt.;
  • ergoterapija;
  • fizioterapijos procedūros: elektroterapija, lazerio ir magneto terapija, diatermija, limfodrenažas ir kt.;
  • gydomasis masažas;
  • hidroterapija: kineziterapija vandenyje, vertikalios vonios.

PLASTINĖ IR REKONSTRUKCINĖ CHIRURGIJA

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos centre atliekamos populiariausios plastinės chirurgijos operacijos: krūtų/sėdmenų didinimas implantais ar riebalais, pilvo sienos plastika, riebalų nusiurbimas, Mommy makeover, viršutinių bei apatinių vokų plastika, ginekomastija ir kita. Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojai vertinami ne tik Lietuvos, bet ir užsienio pacientų, kurie renkasi „Gijos Klinikų“ medikų komandą svajonių išpildymui.

VERŽLUMAS IR INOVACIJOS

Ortopedija-traumatologija.
„Gijos Klinikų“ chirurgai – lyderiai ortopedinių operacijų srityje, atlikę ne vieną unikalią operaciją, dažnai – net pirmieji Lietuvoje. „Gijos Klinikų“ Chirurgijos centre atliekamos įvairios ortopedinės operacijos, taikant pažangiausius, dažniausiai minimaliai invazinius, žmogaus organizmą tausojančius operavimo metodus.

Kraujagyslių chirurgija.
Esant sudėtingesniems atvejams, pacientams atliekama kojų venų operacija pažangia lazerine technologija ar bioklijais. „Gijos Klinikose“ venų operacijų metu naudojamas daugiažiedis šviesolaidis „Infinite Ring“ ir „neoV1940“ lazeris. Pasitelkus šią naujausios kartos šviesolaidžio ir lazerio kombinaciją, iki minimumo sumažėja pooperacinis diskomfortas, suteikiama galimybė operuoti net ir didelius venų mazgus be pjūvių, pastebimas dar patrauklesnis galutinis estetinis vaizdas.

Nutukimo chirurgija.
Atliekamos inovatyvios skrandžio mažinimo operacijos. Vienas dažniausiai taikomų operavimo metodų – laparoskopinis (minimaliai invazinis), kuomet be didelių operacinių pjūvių yra pasiekiami vidaus organai ir atliekami reikiami chirurginiai veiksmai. Vis daugiau pacientų iš užsienio savo sveikatą patiki „Gijos Klinikoms“ ir atvyksta chirurginiam nutukimo gydymui.

Urologija.
„Gijos Klinikose“ Kaune taikomas chirurginis erekcijos sutrikimų gydymas,  atliekamos varpos implanto įdėjimo ir kitos operacijos.

INDIVIDUALŪS GAMINIAI

Patyrus traumą ar specialistui paskyrus individualų gaminį, čia pat vietoje ortopedai-technologai gamina įtvarus, longetes, apsaugines veido kaukes ar avalynės įdėklus. Protezavimo centre individualiai gaminami šiuolaikiniai rankų ir kojų protezai sugrąžina pacientams judėjimo galimybę ir savarankiškumą.

SPORTO MEDICINA

„Gijos Klinikų“ specialistai jau eilę metų rūpinasi įvairių sportininkų iš Lietuvos bei užsienio ar tiesiog aktyvų gyvenimo būdą gyvenančių žmonių sveikata. Klinika bendradarbiauja su daugeliu nacionalinių sporto federacijų, įvairiais sporto klubais ir organizacijomis. Profesionaliems sportininkams, kurie patiria didžiulį fizinį krūvį, itin svarbi kompetentinga, aukščiausio lygio medicininė priežiūra.

TOBULĖJIMAS

Dirbantys specialistai nuolat domisi šiuolaikinėmis technologijomis, žinias gilina stažuotėse įvairiose pasaulio šalyse. Investuodamos į moderniausią medicinos įrangą, „Gijos Klinikos“ gali pasiūlyti profesionalų, ES ir tarptautinius standartus atitinkantį aukščiausio lygio gydymą.

APTARNAVIMAS

Pacientų laukia jauki ir estetiška aplinka, jaukios palatos bei besišypsantis personalas, siūlantis pacientams puikų aptarnavimą, konfidencialumą bei komfortą.

 

Medicina Tavo ritmu!

Užsisakydami naujienlaiškį gausite aktualią informaciją apie medicinos inovacijas, klinikos gydytojus ir specialius pasiūlymus.