Titulinis / Paslaugos / Chirurginės operacijos / Kaunas / Ateities medicina jau „Gijos Klinikose“
Specialistai
Paslaugos

Ateities medicina jau „Gijos Klinikose“

Registruokitės konsultacijai su operuojančiu gydytoju

„Gijos Klinikų“ chirurgai – lyderiai ortopedinių operacijų srityje:

  • Ortopedas-traumatologas prof. Rimtautas Gudas „Gijos Klinikų“ Chirurgijos centre pirmą kartą Lietuvoje atliko artroskopinę dekompresinę peties operaciją, panaudojant OrthoSpace InSpace biologinį implantą.
  • Taip pat ir pirmąją unikalią kelio kremzlės rekonstrukcijos operaciją, kurios metu paciento kremzlės defektai taisyti nuosavomis to paties žmogaus kremzlės ląstelėmis. Pirmą kartą Lietuvoje chirurginės operacijos metu buvo pritaikyta regeneracinė A-PRP (trombocitais praturtintos plazmos) terapija.
  • „Gijos Klinikose“ taikomas novatoriškas kelio sąnario osteoartrito gydymo metodas, o pirmą kartą Lietuvoje, „Gijos Klinikose“ Kaune, ortopedas-traumatologas prof. Rimtautas Gudas atliko unikalią kelio sąnario kryžminių raiščių operaciją pagal naują gydymo metodiką.
  • Profesorius Rimtautas Gudas atliko net dvi itin retas ir sudėtingas rekonstrukcines kojos operacijas – minimaliai invazines koreguojančias osteotomijas, kartu su kryžminių raiščių ir kremzlės rekonstrukcija („3 in 1“). Tai yra, tos pačios-vienos operacijos metu buvo atlikta keletas rekonstrukcijų iš karto. Po tokių operacijų pacientai pagaliau gali vaikščioti ir sportuoti be skausmo, o atnaujintas kelio sąnarys toliau nebedyla, yra stabilus, reikšmingai sumažėja kelio sąnario endoprotezavimo tikimybė ateityje.
  • „Gijos Klinikų“ Chirurgijos centre ortopedas-traumatologas Gintautas Pocius atliko sudėtingą pėdos operaciją: pėdos padikaulio osteosintezė kartu su kauline plastika bei pirmą kartą Lietuvoje implantuota anatomiškai adaptuota titaninė plokštelė, pasižyminti ypač dideliu tvirtumu ir patikima fiksacija. Modernios vidinio vaizdo stebėjimo įrangos pagalba buvo kontroliuojama visa operacijos eiga, tokiu būdu iki minimumo sumažinant klaidos riziką ir teisingai parenkant reikiamus implantus.
  • Taip pat ortopedas-traumatologas G. Pocius pirmą kartą Lietuvoje atliko ir unikalią pėdos operaciją, kurios metu, padarius vos vieną mikroskopinį pjūvį, sėkmingai atkurta pėdos anatomija. Iki šiol gydant pėdos deformacijas įprastai buvo daromas platus atviras pjūvis, tačiau šios inovatyvios operacijos dėka, esant vidutinio laipsnio pėdos deformacijai, pakanka 3-4 milimetrų pjūvelių.
  • Vieni pirmųjų Lietuvoje (nuo 2019 m.) pradėję atlikti sąnario kremzlės atkūrimo operacijas, jau galime pasidžiaugti daugelio pacientų teigiamais atsiliepimais. Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad tai yra saugus ir veiksmingas gydymo būdas – jau daugiau nei 4000 pacientų visame pasaulyje buvo atlikta sąnario kremzlės pakaitalo „MaioRegen“ implantavimo operacija.

„Gijos Klinikose“ bariatrinės chirurgijos gydytojas dr. Donatas Danys pirmasis Europoje atliko estetinę (bikinio linijos) skrandžio mažinimo operaciją, laparoskopiniu (minimaliai invaziniu) būdu. Estetinės skrandžio rezekcijos ypatumas – dar mažiau pastebimi pjūveliai (3 – bikini srityje ir vienas – bambos srityje), dar greitesnis gijimo procesas.

„Gijos Klinikų“ urologas Titas Simaška pacientams taiko chirurginį erekcijos gydymą ir atlieka varpos implanto įdėjimo operacijas. Varpos protezai yra specialiai pritaikyti medicininiai prietaisai, chirurginiu būdu implantuojami į varpos vidų bei leidžiantys erekcijos sutrikimų turintiems vyrams pasiekti erekciją. Tokios operacijos sugrąžina aktyvų lytinį gyvenimą, pakelia savivertę ir įneša atšilimą į poros tarpusavio santykius.

„Gijos Klinikose“ venų operacijų metu naudojamas daugiažiedis šviesolaidis „Infinite Ring“ ir „neoV1940“ lazeris. Pasitelkus šią naujausios kartos šviesolaidžio ir lazerio kombinaciją, iki minimumo sumažėja pooperacinis diskomfortas, suteikiama galimybė operuoti net ir didelius venų mazgus be pjūvių, pastebimas dar patrauklesnis galutinis estetinis vaizdas. Esame pirmoji klinika Kaune, venų operacijų metu pradėję naudoti daugiažiedį „neoV1940“ lazerį ir „Infinite Ring“ šviesolaidį.

„Gijos Klinikų“ Chirurgijos centre po kryžminio raiščio rekonstrukcijų, kremzlės rekonstrukcijų ir transplantacijų, meniskų susiuvimų ir implantacijų, kojos ašies korekcijų ir kitų sudėtingų kelio sąnario rekonstrukcijų naudojama „Greito sveikimo sistema“, apjungianti du terapijos metodus – kompresiją ir šaldantį poveikį, – malšina skausmą, veikia priešuždegimiškai, sumažina tinimą ir infekcijų pavojų. Ši sistema leidžia iki minimumo sumažinti kraujavimo, tame tarpe ir vidinio, infekcijų ir komplikacijų tikimybę po sudėtingų rekonstrukcinių kelio sąnario operacijų.

 

Užsisakydami naujienlaiškį gausite aktualią informaciją apie medicinos inovacijas, klinikos gydytojus ir specialius pasiūlymus.