Titulinis / Paslaugos / Kitos populiarios paslaugos / Kaunas / Kelio sąnario osteoartrito gydymas autologinių baltymų preparato injekcija
Specialistai
Paslaugos

Kelio sąnario osteoartrito gydymas autologinių baltymų preparato injekcija

Prieš atliekant procedūrą būtina gydytojo konsultacija

,,nSTRIDE“ APS Autologinių baltymų preparato injekcija – tai novatoriška, atliktų klinikinių tyrimų išvadomis paremta autologinė terapija, skirta osteoartrito paveikto kelio skausmui malšinti ir kremzlės degradacijos bei kelio būklės blogėjimo procesui sulėtinti.

Gydymo privalumai:

  • sumažina kelio sąnario skausmą. Dveji išsamaus pacientų stebėjimo metai parodė, kad tiriamųjų kelio sąnario būklė jau po 1 injekcijos pagerėjo 69,7 % (pagal WOMAC skalę);
  • šalina skausmą sukeliančias priežastis. Skirtingai nei kitos įprastos terapijos, „nSTRIDE“ APS blokuoja ir sulėtina kremzlės degradacijos procesą, taip pašalindamas pagrindinę osteoartrito paveikto kelio skausmo priežastį;
  • nesudėtinga terapija. Ji trunka apie 30 min. ir yra atliekama procedūriniame kabinete. Po procedūros pacientas gali iškart keliauti namo ir grįžti į įprastą gyvenimo ritmą, išskyrus fizinę veiklą, kurią rekomenduojama riboti dar 2 savaites;
  • kelio sąnario skausmo sumažėjimo galima tikėtis jau po 1-2 savaičių.

 

,,nSTRIDE“ APS veikimo principas ir už jo slypintis mokslas:

Procedūros metu iš paciento venos paimamas kraujas, kuris apdorojamas inovatyvia ,,nSTRIDE“ APS sistema. Taip gaunamas unikalus produktas – priešuždegiminių baltymų ir augimo faktorių koncentratas, kuris yra suleidžiamas į to paties paciento kelio sąnarį. Preparatas puikiai kovoja su osteoartrito paveiktame sąnaryje pastebimu uždegiminių/priešuždegiminių baltymų disbalansu ir skatina kremzlės gijimą. Šio koncentrato dėka sumažėja kelio sąnario skausmas ir sulėtinamas kremzlės nykimo procesas.

 

Kelio sąnario osteoartrito gydymas Gijos Klinikos1. Osteoartrito paveiktame kelyje uždegiminiai baltymai (citokiniai) yra IL-1 ir TNFα. Jie sukelia kelio skausmą ir kremzlės degeneraciją. Siekiant atkurti kelio pusiausvyra, šiuos bloguosius baltymus būtina sustabdyti vienu metu.

2. Su „nSTRIDE“ APS produktu suleidžiamas didelis gerųjų baltymų kiekis (IL-1ra, sIL-1R, sTNF-RI ir sTNF- RII). Jie nusveria ir sustabdo uždegiminius bloguosius baltymus (IL-1 ir TNFα), todėl sumažėja kelio sąnario skausmas ir sulėtėja kremzlės degeneracija. Atkuriama kelio pusiausvyra ir kartu į organizmą patenka anabolinių augimo faktorių (IGF-1 ir TGF-β1), teigiamai veikiančių kremzlės būklę.

 

3. „nSTRIDE“ APS – puiki terapija, dėl kurios gali sumažėti kelio sąnario skausmas, pagerėti sąnario funkcija ir sulėtėti kremzlės nykimo procesas. Ši terapija taikoma kaip nechirurginė injekcija.

 

Konsultuojantys gydytojai

Užsisakydami naujienlaiškį gausite aktualią informaciją apie medicinos inovacijas, klinikos gydytojus ir specialius pasiūlymus.