Specialistai
Paslaugos

B-Lite krūtų implantai

Registracija plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojo konsultacijai

„Polytech“ – lyderiaujanti įmonė estetinėje krūtų industrijoje – savo veiklą pradėjo 1986 m. Vokietijoje. Skaičiuojama, kad įmonės pagaminti aukštos kokybės krūtų implantai ir kita produkcija naudojama daugiau nei 80-tyje pasaulio šalių.

„Polytech“ siūlo specialius naujos kartos B-Lite krūtų implantus, kurie yra 30 proc. lengvesni už įprastus! Lengvumą lemia inovatyvi technologija – standartinio silikoninio gelio tankio sumažinimas, užpildant jį specialiomis mikrosferomis, kurios įprastai naudojamos kosminėje industrijoje.

Lengvesnių implantų pranašumai:

  • sumažinama krūties ir jungiamojo audinio apkrova, dėl to krūtys ilgiau nepraranda patrauklios formos, tuo pat metu atrodo natūraliai ir estetiškai,
  • pacientė gali turėti pageidaujamą krūtų apimtį ir mažesnį bendrą svorį,
  • lengvesnis pooperacinis laikotarpis ir greitesnis grįžimas į įprastą gyvenimo ritmą,
  • padeda išvengti nugaros ir kaklo skausmų, nes tolygiau pasiskirsto šioms kūno zonoms tenkantis svori, kuris ir taip yra mažesnis,
  • didesnis komfortas kasdieninėje veikloje,
  • krūtų implantai geriau matomi mamografijos ir ultragarso tyrimų metu.

B-Lite krūtų implantai sumažina nepageidaujamą implanto svorio ir spaudimo poveikį minkštiesiems krūties audiniams. Pavyzdžiui, 300 ml B-Lite implantas spaudžia apatinį krūtų polį tiek pat, kiek ir 145 ml tradicinis implantas.

Visos medžiagos, naudojamos gaminant CE ženklu pažymėtus B-Lite implantus, yra saugios, biologiškai suderinamos ir patikrintos – turi ilgą naudojimo medicinoje istoriją.

„Polytech“ siūlo inovatyvius skirtingų paviršių krūtų implantus, kurie lemia didesnį sukibimą su krūties audiniais (minimizuojama rizika nepageidaujamam implanto padėties pokyčiui) ir mažesnę kapsulės kontraktūros susidarymo tikimybę.

Konsultuojantys ir operuojantys specialistai

Užsisakydami naujienlaiškį gausite aktualią informaciją apie medicinos inovacijas, klinikos gydytojus ir specialius pasiūlymus.