Titulinis / Paslaugos / Protezavimas / Kaunas / Kompensuojami rankų protezai
Specialistai
Paslaugos

Kompensuojami rankų protezai Kaune

RP 1-6-3 Dilbio (žemiau alkūnės) protezas

Mioelektrinis rankos protezas valdomas, priklausomai nuo paciento valios įtempiant raumenis – raumenų impulsai priverčia atlikti plaštakos sulenkimo ir ištiesimo funkcijas. Tokiu būdu sukuriamas tam tikras ,,natūralumo” jausmas.

Išsamiau apie mioelektrinius rankos protezus

Inovatyvus ir patogumą garantuojantis sprendimas

Naujos kartos rankų protezai – mioelektriniai (lot. Myo – raumuo) protezai. Jų valdymas remiasi tuo, kad ėmiklyje sumontuoti davikliai reaguoja į raumenų impulsus, juos aktyvuoja ir priverčia atlikti plaštakos sulenkimo ar ištiesimo funkcijas.

Elektrodais perduodami signalai užtikrina judėjimą

– Sukonstruotas iš vokiškų aukštos kokybės detalių, mioelektrinis protezas valdomas elektrodais, integruotais vadinamajame „bigės guolyje“, kurie perima raumenų jėgos potencialą, jį sustiprina ir perduoda kaip valdymo signalą (komandą) protezo plaštakai;

– Plaštaką valdo dilbio srities antagonistinių raumenų grupės, priklausomai nuo fiziologinių jų funkcijų, t.y., tiesiamaisiais raumenimis perduodamas signalas atgniaužti plaštaką, lenkiamaisiais – suspausti pirštus;

– Taigi, toks protezas valdomas ne mygtukų paspaudimu, o raumenų įtempimu, priklausomu nuo paciento valios, todėl dėvint tokio tipo protezus sukuriamas tam tikras „natūralumo“ jausmas;

– Išorinė laminato tūta paslepia funkcinius mioelektrinį protezą valdančius elementus (laidus, elektrodus bei 6 V akumuliatorių) ir suteikia estetinį vaizdą;

– Būtina sąlyga protezo pritaikymui yra pakankamas raumenų potencialas, t.y. ypač svarbu tokį protezą pritaikyti dar tuomet, kol raumenys dar nesunykę;

– Protezo funkcionalumą lemia ne tik techniniai aspektai, tačiau ir paties paciento pastangos treniruotis ir išmokti įtempti atskiras raumenų grupes.

RP 1-9-2 Dilbio (žemiau alkūnės) protezas

Aktyvus dilbio protezas atlieka prarastos galūnės – rankos – dalines funkcijas (griebimą, kėlimą, palaikymą). Žmogus su šiuo rankos protezu gali pakelti iki 5 kg. Protezai skirti ir moterims, ir vyrams. Inovatyvūs ir modernūs rankos (dilbio) protezai gaminami kiekvienam pacientui individualiai ir tik iš kokybiškų bei tvarių medžiagų. Bigės ėmiklis gaminamas iš odos, termoplastinių medžiagų ir (ar) laminuotos dervos (su minkštu įdėklu arba be jo). Dirbtinė plaštaka ir protezo spalva taip pat yra parenkamos individualiai. Protezo spalva tik iš dalies atitinka paciento kūno spalvą, nes, priklausomai nuo metų laiko, kinta žmogaus kūno spalva. Dilbio protezas tvirtinamas, naudojant silikoninį įdėklą (įdėklas fiksuojamas spynele) ir (ar) kitomis pagalbinėmis priemonėmis. Valdomas diržais. Yra estetiškas ir patogus.

Rankos protezas

 

 

 

 

 

 

 


RP 1-8-1 Dilbio (žemiau alkūnės) protezas

Natūraliai atrodantis kosmetinis dilbio protezas suteiks patrauklų estetinį vaizdą. Pacientas su kosmetiniu rankos protezu gali atlikti minimalius veiksmus: atidaryti duris, prilaikyti popieriaus lapą, vairą ir pan. Protezai skirti ir moterims, ir vyrams. Kosmetinis rankos (dilbio) protezas gaminamas individualiai. Protezo gamybos metu naudojamos tik aukščiausios kokybės, tvarios medžiagos. Bigės ėmiklis gaminamas iš termoplastinių medžiagų, laminuotos dervos ir (ar) odos (su minkštu įdėklu arba be jo). Dirbtinė plaštaka ir protezo spalva taip pat yra parenkamos individualiai. Protezo spalva tik iš dalies atitinka paciento kūno spalvą, nes, priklausomai nuo metų laiko, kinta žmogaus kūno spalva.

RP 1-8-1 Kompensuojami rankų protezai / Dilbio (žemiau alkūnės) protezas

RP 2-5-2 Žastikaulio (virš alkūnės) protezas

Aktyvus žastikaulio protezas atlieka prarastos galūnės – rankos – dalines funkcijas: griebimą, kėlimą, palaikymą, lenkimą. Žmogus su aktyviu rankos protezu gali pakelti iki 5 kg. Protezai skirti ir moterims, ir vyrams. Inovatyvūs ir modernūs rankos (žastikaulio) protezai gaminami kiekvienam pacientui individualiai ir tik iš kokybiškų bei tvarių medžiagų. Bigės ėmiklis gaminamas iš odos, termoplastinių medžiagų ir (ar) laminuotos dervos (su minkštu įdėklu arba be jo). Dirbtinis alkūnės sąnarys, dirbtinė plaštaka ir apdaila parenkami individualiai. Protezo spalva tik iš dalies atitinka paciento kūno spalvą, nes, priklausomai nuo metų laiko, kinta žmogaus kūno spalva. Aktyvusis žastikaulio protezas tvirtinamas ir valdomas diržais. Yra estetiškas ir patogus.

 


RP 2-4-1 Žastikaulio (virš alkūnės) protezas

Natūraliai atrodantis kosmetinis žastikaulio protezas suteiks patrauklų estetinį vaizdą. Pacientas su kosmetiniu rankos protezu gali atlikti minimalius veiksmus: atidaryti duris, prilaikyti popieriaus lapą, vairą ir pan. Protezai skirti ir moterims, ir vyrams. Kosmetinis rankos (žastikaulio) protezas gaminamas individualiai. Protezo gamybos metu naudojamos tik aukščiausios kokybės, tvarios medžiagos. Bigės ėmiklis gaminamas iš odos, termoplastinių medžiagų ir (ar) laminuotos dervos (su minkštu įdėklu arba be jo). Dirbtinis alkūnės sąnarys, dirbtinė plaštaka ir protezo spalva parenkami individualiai. Protezo spalva tik iš dalies atitinka paciento kūno spalvą, nes, priklausomai nuo metų laiko, kinta žmogaus kūno spalva. Kosmetinis žastikaulio protezas tvirtinamas diržais. Alkūnės sąnarys – nelankstus.

Rankos protezas

Užsisakydami naujienlaiškį gausite aktualią informaciją apie medicinos inovacijas, klinikos gydytojus ir specialius pasiūlymus.