Specialistai
Paslaugos

Ortopedija-traumatologija Kaune

„Gijos Klinikose“ Kaune konsultuoja profesionalūs suaugusiųjų ortopedai-traumatologai ir vaikų ortopedai-traumatologai, kurių darbo patirtis skaičiuojama dešimtmečiais.
Mažųjų pacientų ir jų tėvelių laukiame jaukiai įrengtame Vaikų ortopedijos centre.

Savo pacientams siūlome kompleksinį ortopedinį-traumatologinį gydymą:

1. KONSULTACIJOS

2. TYRIMAI:

3. PROCEDŪROS:

4. REGENERACINĖ MEDICINA:

5. REABILITACIJA:

„Gijos Klinikų“ Chirurgijos centre atliekamos minimaliai invazinės artroskopinės sąnarių operacijos, rekonstrukcinės pėdų operacijos, sąnarių endoprotezavimo ir kitos ortopedinės operacijos. „Gijos Klinikų“ chirurgai – lyderiai ortopedinių operacijų srityje, atlikę ne vieną unikalią operaciją, dažnai – net pirmieji Lietuvoje.

6. CHIRURGINIS GYDYMAS/ATLIEKAMOS OPERACIJOS:

Peties:

Alkūnės:

Riešo:

Piršto:

  • spragsinčio piršto operacija ir kt.

Klubo:

Kelio:

Čiurnos:

Pėdos:

Retos ir unikalios operacijos:

  • Ortopedas-traumatologas prof. Rimtautas Gudas „Gijos Klinikų“ Chirurgijos centre pirmą kartą Lietuvoje atliko artroskopinę dekompresinę peties operaciją, panaudojant OrthoSpace InSpace biologinį implantą.
  • Taip pat ir pirmąją unikalią kelio kremzlės rekonstrukcijos operaciją, kurios metu paciento kremzlės defektai taisyti nuosavomis to paties žmogaus kremzlės ląstelėmis. Pirmą kartą Lietuvoje chirurginės operacijos metu buvo pritaikyta regeneracinė A-PRP (trombocitais praturtintos plazmos) terapija.
  • „Gijos Klinikose“ taikomas novatoriškas kelio sąnario osteoartrito gydymo metodas, o pirmą kartą Lietuvoje, „Gijos Klinikose“ Kaune, ortopedas-traumatologas prof. Rimtautas Gudas atliko unikalią kelio sąnario kryžminių raiščių operaciją pagal naują gydymo metodiką.
  • Profesorius Rimtautas Gudas atliko net dvi itin retas ir sudėtingas rekonstrukcines kojos operacijas – minimaliai invazines koreguojančias osteotomijas, kartu su kryžminių raiščių ir kremzlės rekonstrukcija („3 in 1“). Tai yra, tos pačios-vienos operacijos metu buvo atlikta keletas rekonstrukcijų iš karto. Po tokių operacijų pacientai pagaliau gali vaikščioti ir sportuoti be skausmo, o atnaujintas kelio sąnarys toliau nebedyla, yra stabilus, reikšmingai sumažėja kelio sąnario endoprotezavimo tikimybė ateityje.
  • „Gijos Klinikų“ Chirurgijos centre ortopedas-traumatologas Gintautas Pocius atliko sudėtingą pėdos operaciją: pėdos padikaulio osteosintezė kartu su kauline plastika bei pirmą kartą Lietuvoje implantuota anatomiškai adaptuota titaninė plokštelė, pasižyminti ypač dideliu tvirtumu ir patikima fiksacija. Modernios vidinio vaizdo stebėjimo įrangos pagalba buvo kontroliuojama visa operacijos eiga, tokiu būdu iki minimumo sumažinant klaidos riziką ir teisingai parenkant reikiamus implantus.
  • Taip pat ortopedas-traumatologas G. Pocius pirmą kartą Lietuvoje atliko ir unikalią pėdos operaciją, kurios metu, padarius vos vieną mikroskopinį pjūvį, sėkmingai atkurta pėdos anatomija. Iki šiol gydant pėdos deformacijas įprastai buvo daromas platus atviras pjūvis, tačiau šios inovatyvios operacijos dėka, esant vidutinio laipsnio pėdos deformacijai, pakanka 3-4 milimetrų pjūvelių.
  • Vieni pirmųjų Lietuvoje (nuo 2019 m.) pradėję atlikti sąnario kremzlės atkūrimo operacijas, jau galime pasidžiaugti daugelio pacientų teigiamais atsiliepimais. Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad tai yra saugus ir veiksmingas gydymo būdas – jau daugiau nei 4000 pacientų visame pasaulyje buvo atlikta sąnario kremzlės pakaitalo „MaioRegen“ implantavimo operacija.

„Gijos Klinikų“ Chirurgijos centre po kryžminio raiščio rekonstrukcijų, kremzlės rekonstrukcijų ir transplantacijų, meniskų susiuvimų ir implantacijų, kojos ašies korekcijų ir kitų sudėtingų kelio sąnario rekonstrukcijų naudojama „Greito sveikimo sistema“, apjungianti du terapijos metodus – kompresiją ir šaldantį poveikį, – malšina skausmą, veikia priešuždegimiškai, sumažina tinimą ir infekcijų pavojų. Ši sistema leidžia iki minimumo sumažinti kraujavimo, tame tarpe ir vidinio, infekcijų ir komplikacijų tikimybę po sudėtingų rekonstrukcinių kelio sąnario operacijų.

Tobulėjimui ribų nėra. Šia tiesa vadovaujasi ir „Gijos Klinikų“ medikų komanda, diegdama naujas gydymo sistemas ir nuolat tobulindama visą gydymo procesą, pradedant nuo diagnostikos ir baigiant reabilitacijos etapu.

Užsisakydami naujienlaiškį gausite aktualią informaciją apie medicinos inovacijas, klinikos gydytojus ir specialius pasiūlymus.