Titulinis / Naujienos / Intymios zonos komfortas vos per 30 minučių!

Intymios zonos komfortas vos per 30 minučių!

Trauminiai gimdymai, hormonų kaita ar odos elastingumo praradimas su amžiumi lemia nepageidaujamus intymios zonos pokyčius, galinčius turėti neigiamos įtakos moterų savivertei ir pasitikėjimo jausmui, paveikti mėgavimąsi bet kokia fizine veikla bei sumažinti seksualinius pojūčius ir pasitenkinimą lytiniu gyvenimu. Nors visa tai skamba gana niūriai, gera žinia yra ta, kad intymios zonos išvaizdą bei funkcijas galima pagerinti hialurono rūgšties užpildo injekcijomis, apie kurias plačiau pasakoja „Gijos Klinikų“ plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja dr. Loreta Pilipaitytė.

Procedūra tinka moterims su įvairiomis intymios zonos problemomis

Pasak gydytojos, intymi zona, kaip ir bet kuri kita kūno dalis, yra natūraliai veikiama senėjimo proceso. Su amžiumi, lytinėms lūpoms ir makšties sienelei pamažu prarandant elastingumą ir apimtį, jos tampa plonesnės, sausesnės ar nukarusios. Vis dėlto amžius nėra vienintelė pokyčių priežastis. Nepageidaujamus vulvos ir makšties išvaizdos bei funkcionavimo pokyčius taip pat lemia gimdymai.

„Po gimdymo dažna moteris susiduria su intymios zonos problemomis, tokiomis kaip makšties išsausėjimas, vulvos spalvos ir formų pokyčiai, dėl plyšimų gimdymo metu atsiradęs makšties ir tarpvietės skausmas bei sumažėjęs makšties sienelių stimuliavimas lytinių santykių metu“, – teigia dr. L. Pilipaitytė.

Gyd. dr. Loreta Pilipaitytė

Dar viena intymios zonos pokyčių priežastimi gydytoja įvardija dėl menopauzės moterų organizmuose sparčiai mažėjantį estrogeno ir kolageno kiekį. „Pomenopauziniu laikotarpiu, sparčiai mažėjant kolageno ir estrogeno gamybai, vulvos audiniai ir makšties gleivinė tampa plonesni, sausesni ir praranda elastingumą, todėl vyresnio amžiaus moterys jaučia dirginimo ir niežėjimo simptomus, joms pasireiškia nedideli odos pažeidimai, dažnesnės makšties infekcijos bei skausmingi lytiniai santykiai“, – aiškina „Gijos Klinikų“ plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos specialistė.

Pacientėms, susiduriančioms su minėtomis problemomis, gydytoja rekomenduoja visiškai saugias hialurono rūgšties užpildo injekcijas. Šiomis injekcijomis, anot pašnekovės, atstatoma prarasta audinių hidratacija, elastingumas ir putlumas, pagerinama kosmetinė intymios zonos išvaizda, panaikinami nemalonūs skausmo ir niežėjimo simptomai.

Pasak dr. L. Pilipaitytės, hialurono rūgšties užpildo injekcijos yra rekomenduojamos ne tik gimdžiusioms ar patiriančioms menopauzę, bet ir norinčioms geresnių lytinių santykių moterims. „Dėl gebėjimo padidinti jautrumą ir sustiprinti seksualinį pasitenkinimą, hialurono rūgšties užpildo injekcijos siūlomos moterims, kurios susiduria su seksualinių pojūčių trūkumu, lytinių lūpų apimties praradimu, makšties laisvumo pojūčiu ar nesugebėjimu patirti orgazmą“, – žiniomis dalijasi pašnekovė.

Unikalus produktas ir neilgai trunkanti procedūra

Hialurono rūgšties injekcijos intymiai zonai - į makštįHialurono rūgšties užpildo injekcijos naudojamos lytinių lūpų korekcijai, siekiant užpildyti ir atjauninti audinius, G taško augmentacijai, norint pagerinti abiejų partnerių jautrumą ir seksualinio gyvenimo kokybę, bei intymiai zonai pakoreguoti, siekiant atstatyti odos elastingumą ir stangrumą, panaikinti diskomfortą ir senėjimo simptomus. Injekcijoms atlikti gydytoja renkasi naujausios kartos didžiausios koncentracijos organinės kilmės hialurono rūgšties Neauvia Intense Rose užpildus. „Naudojamas produktas pasižymi išskirtinėmis savybėmis, t. y., garantuoja maksimalaus tūrio efektą, suteikia ilgalaikius rezultatus, yra gaminamas iš kokybiškų medžiagų ir visiškai saugus naudoti“, – teigia „Gijos Klinikų“ plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja.

Ne mažiau svarbus hialurono rūgšties užpildo injekcijų privalumas – greitas procedūrų atlikimas. Procedūros trunka iki pusvalandžio, galima nesunkiai rasti laiko joms atlikti, o po procedūrų iš karto grįžti į įprastą gyvenimo ritmą. „Gijos Klinikose“ Jūsų laukia jauki ir estetiška aplinka, malonus aptarnavimas, atidus personalas pasirūpins Jūsų komfortu ir konfidencialumu.