Specialistai
Paslaugos

Pasak Hipokrato, „Vandenyje – sveikata!”

Hidroterapija – tai įvairios temperatūros gėlo vandens procedūrų naudojimas gydymui. Vanduo žmogaus organizmą veikia įvairiapusiškai: ne tik temperatūra, bet ir mechaniškai. Dėl gydomųjų savybių vandens procedūros dažnai naudojamos reabilitacijoje.

Greta įprastinių kineziterapijos procedūrų salėje „Gijos Klinikose“ atliekamos mankštos bei gydomosios procedūros vandenyje.

„Gijos Klinikų“ baseinas ypatingas tuo, kad jame naudojama inovatyvi vandens filtravimo ir cheminio paruošimo sistema. Pažangių technologijų dėka dezinfekcijai nebereikia papildomai naudoti chloro. Saugią baseino eksploataciją garantuoja nedidelis laisvo chloro kiekis, elektrolizės reakcijos metu išsiskiriantis iš vandenyje ištirpusių druskų. Naudojant integruotą sistemą, laisvo chloro kiekis vandenyje gali būti sumažintas iki geriamo vandens normų! Ši žinia ypač aktuali jautriems, alergiškiems žmonėms, o maudynės mūsų naujame baseine bus visiškai saugios net ir kūdikiams.

Atvykdami į procedūras turėkite muilą, plaušinę, rankšluostį, maudymosi kostiumėlį arba kelnaites, maudymosi kepuraitę, vandeniui atsparias gumines šlepetes.

Užsisakydami naujienlaiškį gausite aktualią informaciją apie medicinos inovacijas, klinikos gydytojus ir specialius pasiūlymus.