Specialistai
Paslaugos

Estetinė ginekologija Kaune

„Gijos Klinikose“ Kaune teikiamos estetinės ginekologijos paslaugos, sprendžiančios intymios sveikatos ir estetikos problemas. Intymios zonos injekcijas atlieka akušerė-ginekologė, profesorė Eglė Bartusevičienė. Atsižvelgiant į individualų pacientės atvejį, parenkama tinkamiausia intymios srities procedūra ar kitas gydymo metodas. Akušerė-ginekologė prof. E. Bartusevičienė pacientėms siūlo profesionalius, ilgamete darbo patirtimi paremtus, gydymo sprendimus.

Konsultuojanti akušerė-ginekologė:

Estetinės ginekologijos procedūros/injekcijos:

Vizito metu užtikrinama komfortabili aplinka ir malonus bendravimas, atsakant į visus pacientėms rūpimus klausimus.

 

PROCEDŪRŲ METU NAUDOJAMI PRODUKTAI

„Gijos Klinikose“ naudojama aukštos kokybės Šveicarijos kompanijos RegenLabPRP sistema. „RegenLab“ rinkiniai turi CE sertifikatą ir yra patvirtinti daugiau kaip 84 šalių sveikatos priežiūros institucijų. Tarp medicinos specialistų „RegenLab“ prietaisai pripažįstami kaip vieni patikimiausių ir veiksmingiausių PRP gaminimo priemonių.

PRP procedūros metu yra naudojama tik paciento kraujo plazma ir nenaudojama jokių dirbtinių medžiagų. Dėl šios priežasties yra išvengiama alergijų, kryžminių imuninių reakcijų.

Įrodyta, kad PRP minkštuosiuose audiniuose:

  • Didina kolageno gamybą;
  • Sustiprina odos elastingumą, tonusą ir storį;
  • Skatina kamieninių ląstelių diferenciaciją ir proliferaciją;
  • Sukuria apimties poveikį.

Taip pat naudojamas Neauvia Intense Rose – naujausios kartos, didžiausios koncentracijos organinės kilmės hialurono rūgšties užpildas.

Intense Rose privalumai:

  • unikalus produktas, skirtas intymios zonos sveikatai ir grožiui;
  • didžiausia hialurono rūgšties koncentracija ir optimali hidrogelio struktūra, leidžianti išgauti maksimalaus tūrio efektą;
  • aukščiausios kokybės medžiagos ir saugus naudojimas, pagrįstas klinikiniais tyrimais;
  • lėtas biologinis skaidymasis ir ilgalaikiai rezultatai.

Užsisakydami naujienlaiškį gausite aktualią informaciją apie medicinos inovacijas, klinikos gydytojus ir specialius pasiūlymus.