Titulinis / Naujienos / Mezoterapijos injekcijos – vertinamos visame pasaulyje

Mezoterapijos injekcijos – vertinamos visame pasaulyje

„Gijos Klinikų“ plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja dr. Loreta Pilipaitytė

Galima drąsiai teigti, kad mezoterapija – viena populiariausių grožio injekcijų visame pasaulyje. Ji ypač vertinama dėl savo universalumo, nes tinka tiek jaunai, tiek ir brandžiai odai bei sprendžia įvairias jos problemas. Plačiau apie mezoterapijos injekcijas pasakoja „Gijos Klinikų“ plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja, medicinos mokslų daktarė Loreta Pilipaitytė.

Elementai, būtini veido odos jaunystei išlaikyti

Jaunystės paslaptis – trys elementai: hialurono rūgštis, elastinas ir kolagenas. Maždaug nuo 30 m. amžiaus žmogaus organizmas pradeda gaminti vis mažesnį hialurono rūgšties kiekį, todėl  oda sausėja, glemba ir ima ryškėti smulkios raukšlės. Taip pat su amžiumi organizme mažėja elastino ir kolageno, kurie yra pagrindiniai odos jungiamojo audinio baltymai, atsakingi už odos elastingumą ir pakankamą drėgmės lygį ląstelėse. „Mezoterapijos kokteilyje esanti hialurono rūgštis ir kiti ingredientai sudrėkina net ir labai išsausėjusią veido odą, išlygina smulkias raukšles, suaktyvina elastino ir kolageno gamybą, tokiu būdu atkuriamas odos elastingumas ir tonusas, suvienodinama odos spalva“, – pasakoja „Gijos Klinikų“ plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja dr. L. Pilipaitytė.

FILORGA kompanijos MEZOTERAPIJOS mišiniai NCTF®

Unikalus produktas ir revoliucinė NanoSoft mikroadata

Mezoterapijos injekcijų paslaptis – unikali medikamento (NCTF® 135HA) sudėtis: hialurono rūgštis, 5 nukleorūgščių bazės, 24 aminorūgštys, 2 antioksidantai, 6 kofermentai, 14 vitaminų ir 4 mineralai. Tikra atgaiva odai! Mezoterapijos injekcijų metu šios medžiagos patenka tiesiai į ląsteles ir spartina ląstelių metabolizmą, skatina jų regeneraciją. Veido oda įgauna natūralaus spindesio ir pastebimai atjaunėja, dingsta smulkios raukšlės.

Prancūzų įmonės FILLMED (buvusi FILORGA) sukurta NanoSoft mikroadata – revoliucija estetinėje medicinoje. „Speciali NanoSoft mikroadata sumažina kraujosruvų (mėlynių) susidarymo galimybę ir minimizuoja procedūros metu juntamą skausmą. NanoSoft mikroadata ypač praverčia, kai reikalinga korekcija jautriose zonose, pavyzdžiui, aplink akis“, – teigia dr. L. Pilipaitytė.

 

Svarbu žinoti

„Gijos Klinikų“ plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja dr. Loreta Pilipaitytė perspėja, kad mezoterapijos injekcijos negali būti atliekamos nėščioms ar žindančioms moterims. 14 dienų po procedūros reikėtų vengti UV spindulių ir naudoti apsauginį kremą nuo saulės, tiek pat laiko nesilankyti saunose ir riboti intensyvią fizinę veiklą. Optimaliam rezultatui pasekti rekomenduojamas 3-5 procedūrų kursas.


Nepamirškite, kad
Jūsų rankose galia atrodyti taip, kaip esate nusipelnę!