Titulinis / Naujienos / „Gijos Klinikos“ ir LKF pratęsė bendradarbiavimą

„Gijos Klinikos“ ir LKF pratęsė bendradarbiavimą

Ilgametis Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) ir Lietuvos rinktinių partneris – „Gijos Klinikos“ toliau žengs koja kojon ir rūpinsis Lietuvos krepšininkių ir krepšininkų sveikata.

„Krepšinis – visos Lietuvos aistra ir pasididžiavimas. Didžiuojamės būdami Lietuvos krepšinio federacijos partneriais ir prireikus galėdami pasiūlyti profesionalias medicinos paslaugas vienoje vietoje: nuo tyrimų, diagnostikos iki operacijų ir reabilitacijos“, – teigė „Gijos Klinikų“ medicinos direktorė Rasa Petrikienė.

O kaip juokavo nacionalinės vyrų krepšinio rinktinės gydytojas Vytenis Trumpickas, visi sportininkų keliai veda į „Gijos Klinikas“, nesvarbu, ar profilaktiniam ištyrimui, ar pasikonsultuoti su gydytojais, ar prireikus chirurginės pagalbos.

O jos deja kartais prireikia. Paskutinis toks atvejis buvo Lietuvos rinktinės gynėjo Mariaus Grigonio patirta reta pėdos trauma. Krepšininkas kurį laiką kentė skausmus, konsultavosi ir su Ispanijos, ir su Vokietijos medikais, tačiau nusprendė gydytis Lietuvoje. Kaune esančiose „Gijos Klinikose“ ortopedai-traumatologai Gintautas Pocius ir profesorius Rimtautas Gudas atliko sudėtingą pėdos operaciją. Po jos krepšininkas sėkmingai atliko individualią reabilitaciją ir grįžo į aikštelę.

„Gijos Klinikos“ apjungia įvairios medicininės veiklos centrus. Konsultacijų, diagnostikos ir terapijos centre konsultuoja profesionalūs gydytojai specialistai: vaikų ir suaugusiųjų ortopedai-traumatologai, reabilitologai, neurologai, neurochirurgai, reumatologai, kraujagyslių chirurgai, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojai, kardiologai, akušeriai-ginekologai, urologai, proktologai, echoskopuotojai, rentgenologai, endokrinologai, pėdų priežiūros specialistai, masažuotojai, kineziterapeutai, fizioterapeutai, ergoterapeutai ir kt.

Moderniai įrengtose Chirurgijos centro operacinėse per metus atliekama 2500 operacijų.

Ambulatorinės bei Stacionarinės reabilitacijos centruose pacientams taikomas kompleksinis gydymas „nuo – iki“: kineziterapija, fizioterapija, ergoterapija, gydomasis masažas, vandens procedūros ir t. t.

Jau ne pirmą sezoną „Gijos Klinikoms“ savo sveikatą patiki Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės, įvairių LKF projektų dalyviai bei kiti profesionalūs sportininkai, atvykstantys konsultuotis ir gydytis net iš užsienio klubų.

Vaikų ortopedijos centre konsultuojami ir kompleksiškai gydomi vaikai, esant netaisyklingai laikysenai, stuburo iškrypimams, pėdų problemoms, po traumų ir operacijų.