Titulinis / Naujienos / GENOUROB laksimetrijos tyrimas

GENOUROB laksimetrijos tyrimas

Greitesnė ir tikslesnė kelio sąnario traumų diagnostika🔝

Patyrus kelio sąnario traumą, dažniausiai yra pažeidžiamas priekinis kryžminis raištis, kuris yra ypač svarbus, nes lemia viso kelio sąnario stabilumą.

Medikai naudoja įvairius diagnostinius metodus, leidžiančius patvirtinti arba paneigti kelio priekinio kryžminio raiščio traumą. Vienas jų – šiuolaikiškas #GENOUROB laksimetrijos tyrimas – nuo šiol ir „Gijos Klinikose“! Tai yra vienas jautriausių ir tiksliausių diagnostikos metodų.

Gydytojas specialistas, atsižvelgdamas į gautus artrometro rezultatus, rekomenduoja pacientui tinkamiausią gydymo metodą – chirurginį (kryžminių raiščių rekonstrukcija) arba neoperacinį konservatyvų kelio priekinio kryžminio raiščio traumos gydymo būdą.

Taip pat GENOUROB laksimetrijos tyrimas gali būti skiriamas jau po kelio priekinio kryžminio raiščio operacijos, siekiant reabilitacijos metu įvertinti gijimo procesą.

❗GENOUROB įrenginio (artrometro) pranašumas – kelio stabilumo ir poslinkio skirtumo įvertinimas vieno tyrimo metu! Kiti artrometrai nurodo tik kelio poslinkio skirtumą.

❗GENOUROB laksimetrijos tyrimas – reikšmingas magnetinio rezonanso tomografijos (MRT) tyrimo papildymas, atliekamas greitai (be eilių) ir čia pat „Gijos Klinikose“.

Kelio kryžminio raiščio diagnostika, naudojant šį artrometrą, yra tiksli, neskausminga ir neilgai trunkanti.

Daugiau informacijos ČIA.
Telefonu:  +370 37 312699

Užsisakydami naujienlaiškį gausite aktualią informaciją apie medicinos inovacijas, klinikos gydytojus ir specialius pasiūlymus.