Titulinis / Naujienos / Eurolygos finalo ketverto krepšininkams – stiprus medikų užnugaris

Eurolygos finalo ketverto krepšininkams – stiprus medikų užnugaris

Artėjant prie finišo tiesiosios – 2023-ųjų metų „Turkish Airlines EuroLeague Final Four“ turnyro, sportininkų sveikata patikėta rūpintis „Gijos Klinikų“ medikams. „Tai iš tiesų neeilinis įvykis. Didžiuojamės ir vertiname Eurolygos vadovybės pasitikėjimą ir norą bendradarbiauti,“ – sakė „Gijos Klinikų“ medicinos direktorė Rasa Petrikienė.

Svarbi greita medikų reakcija

Profesionaliems krepšininkams, kurių laukia didžiuliai fiziniai krūviai, itin svarbi kompetetinga, aukščiausio lygio medicininė priežiūra.

Solidžią patirtį sporto medicinos srityje sukaupusi „Gijos Klinikų“ komanda jau eilę metų skuba sportininkams į pagalbą. Klinika bendradarbiauja su daugeliu nacionalinių sporto federacijų, įvairiais sporto klubais ir organizacijomis. Itin įsiminęs ir ne taip seniai nutikęs įvykis – žymaus krepšininko trauma ir žaibiškai, jau tą patį vakarą, ištiesta jį operavusio chirurgo pagalbos ranka.

„Įtemptu treniruočių ir varžybų grafiko ritmu gyvenantiems krepšininkams ypač svarbu justi patikimą medicinos profesionalų užnugarį. Kadangi dirbame kaip gerai susižaidusi komanda, nenuostabu, kad mus ir šį kartą pasirinko kaip medicinos partnerius“, – optimistiškai nusiteikęs teigė „Gijos Klinikų“ Ambulatorinės reabilitacijos centro vadovas Vytenis Trumpickas.

Pasitaiko įvairiausių situacijų, reikalaujančių skirtingų diagnostinių įrankių ir sprendimų. Prie sportininkų medicininės priežiūros prisidės ir „Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikų“ medikai, kurie visą parą bus pasiruošę prireikus atlikti magnetinio rezonanso ir kompiuterinės tomografijos tyrimus bei padėti kitais ypatingais atvejais.

Unikalus renginys

Eurolygos finalo ketverto turnyras – unikalus renginys ne tik Kaunui, bet ir visai šaliai. Nedažnai savo mieste gali išvysti tarptautinį krepšinio reginį, kuris įneša malonaus šurmulio į kasdienį ritmą. Ši emocija neaplenkė ir „Gijos Klinikų“ medikų, kurie su lengvu jauduliu laukia finalinių rungtynių.

Užsisakydami naujienlaiškį gausite aktualią informaciją apie medicinos inovacijas, klinikos gydytojus ir specialius pasiūlymus.