Vartojimo kreditas

Titulinis / Vartojimo kreditas

„Gijos Klinikos“ bendradarbiauja su „SB lizingas“

„Gijos Klinikų“ pacientams suteikiama galimybė medicinos paslaugas ir gaminius nuo 800 iki 15 000 Eur įsigyti išsimokėtinai, sudarius vartojimo kredito sutartį su Klinikų partneriu „SB lizingas“.

Patogu ir greita

Vartojimo kredito paraiška pateikiama „Gijos Klinikose“, todėl pacientui nereikės papildomai vykti į „SB lizingas“ padalinį.

Naudodamasis specialia programa, kuri per kelias minutes įvertins paciento mokumą, „Gijos Klinikų“ darbuotojas pateiks atsakymą dėl vartojimo kredito suteikimo. Jeigu pacientui suteikiamas vartojimo kreditas medicinos paslaugoms ar gaminiams nuo 800 Eur, tai vartojimo kredito sutartis taip pat pasirašoma čia pat vietoje.

Pacientas, norintis gauti vartojimo kreditą, savo asmens tapatybę patvirtins pateikdamas LR piliečio pasą, asmens tapatybės kortelę arba leidimą nuolat gyventi Lietuvoje. Taip pat gali prireikti pateikti papildomų dokumentų.

Vartojimo kreditas gali būti suteikiamas, jei:

  • Jums mokamas atlyginimas pagal darbo sutartį (minimalus nepertraukiamas darbo stažas – 4 mėn.);
  • esate pensininkas, pareigūnas, ūkininkas, individualios įmonės savininkas, dirbate pagal verslo liudijimą ar turite individualios veiklos pažymėjimą.

 

Plačiau apie „SB lizingas“ vartojimo kreditą skaitykite čia: https://www.sblizingas.lt/vartojimo-kreditas/kredito-gavimas/