Titulinis / Paslaugos / Plastinė ir rekonstrukcinė chirurgija / Kaunas / PRP procedūra (audinių biostimuliacija trombocitais praturtinta plazma)
Specialistai
Paslaugos

PRP procedūra (audinių biostimuliacija trombocitais praturtinta plazma)

PRP procedūra – tai visiškai natūrali injekcinė veido procedūra, skatinanti kolageno ir elastino gamybą. Šios medžiagos stabdo veido senėjimą ir skatina odos regeneraciją. PRP yra saugi naudoti net ir tiems, kurie alergiški daugumai grožio procedūrų metu naudojamų medžiagų, kadangi šios procedūros metu yra naudojama tik paciento kraujo plazma ir nenaudojama jokių dirbtinių medžiagų.

 

Iš paciento venos paimamas kraujas (iki 20 ml), kuris yra centrifuguojamas, kad taptų tinkamas tolesniam naudojimui. Kai paciento kraujas baigiamas centrifuguoti, kraujo plazma su trombocitais jau būna atsiskyrusi nuo raudonųjų kraujo kūnelių. Kraujo plazma su dideliu trombocitų kiekiu ir yra tie kraujo elementai, naudojami injekcijos metu. Išgauta kraujo plazma suleidžiama į problemines vietas, kuriose prasideda ląstelių atsinaujinimas, suaktyvėja kolageno gamyba. Šie procesai padeda susigrąžinti odos elastingumą ir pagerinti odos tonusą, o raukšlės išlyginamos iš vidaus.

Kadangi procedūros metu naudojama paciento kraujo plazma, yra išvengiama alergijų, kryžminių imuninių reakcijų.

PRP procedūra padeda atsikratyti tiek smulkių, tiek gilesnių veido raukšlių (raukšlės tarp antakių, aplink akis, burną ir pan.), padeda atstatyti pakitusią paakių spalvą, gerinti odos tekstūrą, koreguoti kaklo, dekolte raukšles. Dažnai PRP injekcijos naudojamos randų, aknės pažeidimų gydymui, skatinti plaukų augimą, stabdyti ir gydyti plikimą.

 

„Gijos Klinikose“ naudojama aukštos kokybės Šveicarijos kompanijos RegenLab sistema. „RegenLab“ rinkiniai turi CE sertifikatą ir yra patvirtinti daugiau kaip 84 šalių sveikatos priežiūros institucijų. Tarp medicinos specialistų „RegenLab“ prietaisai pripažįstami kaip vieni patikimiausių ir veiksmingiausių PRP gaminimo priemonių.

Kainos