Specialistai
Paslaugos

Kardiologijos paslaugos

Profesionalūs kardiologijos specialistai tiria ir gydo pacientus, sergančius žemiau išvardintomis ligomis:

  • širdies vožtuvų ligos,
  • širdies nepakankamumas,
  • išeminė širdies liga,
  • arterinė hipertenzija,
  • širdies ritmo sutrikimai.

Siekdami tiksliai nustatyti negalavimų priežastis, kardiologai atlieka šiuos kardiologinius tyrimus:

  • širdies echoskopija,
  • veloergometrija (širdies darbas stebimas fizinio krūvio metu),
  • holterio monitoravimas (širdies veikla fiksuojama visą parą),
  • arterinio spaudimo matavimas visą parą,
  • kiti reikiami tyrimai.

Šalia profesionalumo ir sukauptos patirties „Gijos Klinikų“ kardiologijos specialistai yra empatiški ir dėmesingi. Gydytojai ne tik nurodo, kokius tyrimus atlikti ar kokius vaistus vartoti, bet ir išsamiai paaiškina pacientui apie jo ligą paprasta žmogiška kalba. „Gijos Klinikų“ kardiologai nuolat siekia naujų žinių ir tobulėjimo, kad galėtų savo pacientams pasiūlyti tik geriausius diagnostikos ir gydymo metodus.

 

Širdies echoskopinis tyrimas atliekamas, naudojant modernią „Philips Affiniti 70“ ultragarso sistemą

„Gijos Klinikų“ kardiologijos specialistai naudoja modernią „Philips Affiniti 70“ ultragarso sistemą, siūlančią itin išsamius ultragarso tyrimus, greitas ir patikimas diagnozes. Ši technologija pasižymi tikslumu, greitai suteikiama diagnostine informacija. Išskirtinė ultragarso sistemų vaizdo kokybė užtikrinama, naudojant „OLED“ monitorių ir patobulintą „TrueVue“ 3D ultragarsinį ekraną, garantuojantį tikslius 3D vaizdus, kurie leidžia specialistams anksti nustatyti sutrikimus ir suteikti geriausią pacientų priežiūrą.
„Philips Affiniti 70“ gali daugiau nei kitos ultragarso sistemos – technologija tinkama naudoti net ir sudėtingais atvejais. Pavyzdžiui, didėjantys nutukimo mastai dažnai apriboja ultragarso tyrimus atliekančių gydytojų galimybes tiksliai diagnozuoti būklę. Antsvorį turinčių pacientų poodinių riebalų sluoksnis slopina ultragarso bangas ir tik nedidelė jų dalis pasiekia pilvaplėvės ertmę bei joje esančius gyvybiškai svarbius organus. Dėl sudėtingos bangų skvarbos gaunami nekokybiški ar neįskaitomi diagnostiniai vaizdai, atsiranda nepastebėtos patologijos pavojus.
„Gijos Klinikose“ Kaune naudojama precizinė „Philips Affiniti 70“ ultragarso sistema leidžia pasiekti išskirtinį detalumo ir kontrastinės raiškos lygį bei geresnį skverbimąsi, esant aukštesniems dažniams.

Konsultuojantys gydytojai

Kainos
Registruokitės

Registracija telefonu

Internetu